Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Всеукраїнська патріотична акція - Велика Українська Хода!

Сьогодні, 16 квітня 2018 року з 9:30 год. на площі Вічевій у м.Жовква відбулася Велика Українська Хода для вшанування Героїв Майданів, Героїв російсько-української війни, на якій були розгорнуті більше 300 метрів прапорів бойових громад, підрозділів, які захищають нашу країну на Сході України, прапори, які надали матері загиблих синів в наслідок російської агресії, прапори з прифронтових міст Луганської та Донецької областей. 
Організатор заходу - волонтер Катерина Валевська, спільно з Жовківською РДА та відділом культури і туризму Жовківської РДА.
За участю: заступника голови Жовківської РДА - Юрія Дубневича; заступник голови Жовківської районної ради - Алли Жук та головного спеціаліста відділу культури і туризму Жовківської РДА - Христини Перегон.
Катерина Валевська побувала у багатьох великих і малих містах нашої країни, зазначає, що присвячено цей захід Героям Революції Гідності та АТО. Вона вірить, що в такий спосіб, силою думки та молитви, українцям вдасться зупинити війну.

Андрій Мазан - секретар Жовківської міської ради вручив Катерині Валевській прапор Жовківського району. Присутні діти та дорослі мали змогу написати побажання для наших героїв та українського народу в цілому.

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Коментарі