Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Районний конкурс скрипалів "Духовні струни"

"Але одне у нас спільне із скрипкою - цей талант страждати, так, талант журитися, так, талант до такого чарування, до тієї таїни, що зветься музикою..." Ен Райс

Сьогодні у Дублянській дитячій школі мистецтв відбувся ІІІ Відкритий районний конкурс скрипалів "Духовні струни", в якому прийняло участь більше 20 учасників, які протягом майже трьох годин представляли свої творчі досягнення, і, до речі, на дуже високому фаховому рівні.

Відрадно, що цьогоріч, окрім учнів жовківських мистецьких закладів, в конкурсі взяли участь діти, які відвідують мистецькі заклади, головно, навчання на скрипці у ЛДДШМ №10.
В результаті конкурсу члени журі відзначили переможців, відповідно трьох вікових категорій, дипломами та подарунками. І місця у ІІІ віковій категоріі - Майбук Єлизавета (6 клас), у ІІ - Герелей Софія, в І - Мельник Софія, Дробчук Марія- Анастасія, Путря Лариса.

Варто зазначити, що конкурс проводиться вже третій рік поспіль відділом культури і туризму Жовківської РДА, за сприянням Дублянської дитячої школи мистецтв, її трудолюбиих викладачів та директора школи.

Конкурс проводиться з метою виявлення нових талановитих особистостей, які бажають розвивати свої здібності на струнно-смичкових інструментах, та з метою вдосконалення вже напрацьованого таланту в учнів шкіл мистецтв.

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Коментарі