Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

В рамках ІІ етно-фестивалю гостинності Самбірщина завітала із святковим концертом на Жовківщину

В рамках ІІ етно-фестивалю гостинності Самбірщина завітала із святковим концертом на Жовківщину, а саме, у м.Рава-Руська.

Колективи приїхали до нас на чолі із заступником голови Самбірської РДА Лесі Ленартович та начальником відділу культури і туризму Самбірської РДА Василя Федірко, а зустріли їх тепло міський голова м.Раа Руська Микола Зінько, перший заступник голови Жовківської РДА Любов Дунець, депутат Жовкіської районної ради від імені голови районної ради Зіновій Яворівський та начаьник відділу культури і туризму Жовківської РДА Галина Фесюк.

Жовківщина зустріла гостей із короваєм та чудовим танцем, самбірчани також приїхали з короваєм. Відбувся обмін короваями, що виглядало дуже по "гостинному", а також один одному подарували подарунки та теплі слова.

Мистецький захід "Пісні їх завжди будуть поміж нас" присвячений українським композиторам Володимиру Івасюку та Ігорю Білозіру у рамках ІІ етно-фестивалю гостинності.

Гарний настрій нам подарували:
-Народний вокальний ансамбль "Лада"
-Народний музичний гурт "Вечірній Самбір"
-Народний музичний гурт "Сузір'я"
-хореографічний колектив Самбірського коледжу культури і мистецтв 
-вихованці бального танцю "Фантазія"
-солісти: Юлія Гриненко, Михайло Новацький, Любов Кисиличак
-заслужений артист естрадного мистецтва України Василь Гамар
-ведучі: Інна Кушнір та Надія Теличка

Зал аплодував голосно і тепло, задоволені і гості, що завітали та подарували чудовий концерт і усі, хто мав змогу його побачити.

Також самбірчани представили нашій увазі художні виставки та авторські роботи майстра народної творчості Алли Лемякіної.

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Коментарі