Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Велике свято книгодрузів

Два дні ( 11-12 травня )переможці обласного етапу Всеукраїнського конкурсу "Найкращий читач України-2018 року " взяли участь у заходах Дитячого форуму видавців у м. Львові. А це більше 50-и із Львівської області (серед них -Юліана та Леся Віхоть із Жовківщини ) , а також діти із інших областей України.

Ці два дні були насичені дуже цікавими заходами - на них чекали читання,зустрічі з письменниками,цікаві майстер-класи,творчі майстерні,презентації книг, бліц-турніри, захоплюючі квести, настільні ігри та ребуси, чудові екскурсії...Дітям пропонували перенестися до чарівного королівства та віднайти "8 ключів Буквордсу" у форматі великої гри-квесту. Необхідно врятувати королівство шукаючи ключі, на тематичних землях, де відбувались цікаві майстер-класи, ігри...Наші діти здобули всі 8 ключів від усіх земель та стали-Володарями Королівства Буквордс і отримали свої іменні Дипломи.Це було супер! Діточки отримали море позитиву та емоцій, адже треба було вправлятися у спритності, довелося покрутити мозком.  А ще в дітей з"явилось багато нових друзів.
Наші діти отримали прекрасні подарунки(сумочки з книгами та солодощі), жовті футболочки із написом - супер-читач. 
Велике дякую - ГО Форуму видавців та директору Львівської обласної бібліотеки для дітей - Ларисі Анатоліївні Луговій за участь наших дітей у Дитячому форумі. Ви і ваші колеги великі молодці,такі заходи ще більше стимулюють дітей до читання, і цим роблять світ кращим !

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Коментарі