Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

У м.Рава-Руська пройшли заходи з вшанування пам'яті загиблого учасника АТО Миколи Федуса з нагоди четвертої річниці з дня загибелі

нещодавно 5-го вересня у м.Рава-Руська пройшли заходи з вшанування пам'яті загиблого учасника АТО Миколи Федуса з нагоди четвертої річниці з дня загибелі.
У лінійці пам'яті, яка відбулася у Рава-Руській ЗОШ І-ІІІ ступенів взяли участь заступник голови Жовківської райдержадміністрації Юрій Дубневич, начальник управління праці та соціального захисту населення Жовківської райдержадміністрації Ігор Гуменюк, директор Жовківського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Віра Кожушко,начальник відділу освіти Жовківської райдержадміністрації Михайло Коваль, діти, адмінстрація школи, громадськість.
Учасники, лінійки пам'яті, хвилиною мовчання вшанували пам'ять героя, поклали квіти та лампадки до меморіальної дошки. 
Довідково
Федус Микола Миколайович 
Дата та місце народження: 29 квітня 1995 р., с. Йоничі, Жовківський район, Львівська область.
Дата та місце загибелі: 5 вересня 2014 р., с. Цвітні Піски, Слов'яносербський район, Луганська область 
Звання: Солдат.
Посада: Гранатометник.
Підрозділ: 80-а окрема десантно-штурмова бригада. 
Обставини загибелі: Загинув 5 вересня 2014 р. в бою з російським диверсійним підрозділом в районі с. Цвітні Піски, Слов'яносербський район, Луганська область. Похований із військовими почестями як тимчасово невстановлений захисник України у м. Старобільськ. Після встановлення особи за тестом ДНК у липні 2015 р. перепохований. Місце поховання с. Старе Село, Жовківський район, Львівська область.
Указом Президента України № 553/2015 від 22 вересня 2015 року, "за мужність, самовідданість і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Зображення
Зображення
Коментарі