Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

"Магерівські фестини" на Магерівській ОТГ

Вчора,9-го вересня, Магерівська ОТГ  гучно та весело відсвяткувала І фестиваль "Магерівські фестини".
Дівчата у вишиванках привітали найпочесніших гостей хлібом-сіллю. Вітаючи усіх присутніх зі святом, голова Жовківської райдержадміністрації Надія Щур зазначила: «Шановні жителі громади, я вірю, що ваше бажання змінити своє життя на краще, готовність працювати, а головне – небайдужість зроблять їх процвітаючими населеними пунктами Магерівської об’єднаної територіальної громади. Я бажаю, щоб у ваших селах завжди панував мир, добробут, суспільна злагода, взаємна повага та довіра». 
Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих героїв за волю та Незалежність України.
Програма свята була дуже насиченою. Цікава виставка «Осінній вернісаж», де поєднано минуле і сучасне, була запропонована до уваги присутніх. Концертну програму прикрасили милозвучними українськими піснями народний сімейний ансамбль "Кожушки", квартет "Равське Ретро", гурт "На БІСС" та концерт аматорських колективів художньої самодіяльності НД Магерівської ОТГ. Розвагою для наймолодших гостів свята стали ігри на надувній гірці, стрибки на батутах, розіграші призів, конкурси. Кожен з гостей свята міг почастуватись у куренях, які підготували села Магерівської ОТГ, а це і куліш з польвої кухні, запашна уха з пампушками та багато різних смаколиків. 
Щиро вдячні жителям села за теплу атмосферу, активну участь. Надіємось, це свято стане гарною традицією, вона збиратиме у дружнє коло всі сім’ї й родини. Слава Україні!

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Коментарі