Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

У Народному домі с. Городжів відбулася презентація книги Єви Кресало «Роксолана»

Ви тут були? Ми тут живем,
Ми тут літуєм. В нас в душі не пусто.
А Лавриків зростав, бо працював,
Все ширився, ногами в землю впершись.
На схід, аж під Добросин, під ріку,
Плечем в плече до Городжева спершись.

Для кожної людини дорога у великий світ починається від отчого порога, який ми звемо рідною домівкою, рідним краєм. Це те місце, де ти народився, де промайнуло твоє дитинство, юність, перше кохання й перше розчарування.
Єва Йосипівна Кресало – це та людина, яка присвятила своє літературне життя вивченню рідного краю.
З упевненістю можна сказати, що нічого вищого за щастя творення для справжнього поета немає. У творчої людини є велике щастя – це народження твору.
Вихід в світ нової книги та поява її в бібліотеці – це завжди подія. Цій події і був приурочений захід, який пройшов у Народному домі с. Городжів – презентація книги Єви Кресало «Роксолана», організований завідувачем бібліотеки – філії села Городжів Марією Кирик.
Презентація книги пройшла на високоемоційному рівні. Думки авторки про написання книги гармонійно переплітались з декламацією віршів і виконанням пісень на її слова. 
Привітали Єву Йосипівну з виходом нової книги о.Зеновій (настоятель Храму св. Миколая), директор школи Галина Кривуля, депутат сільської ради Степан Шай, директор Жовківської РЦБС Марія Довгань.
Представляючи книги Єви Йосипівни «Присмак полину», «Ой полечко, поле…» і поему «Роксолана», що вийшли друком у видавництві «Каменяр», Дмитро Сапіга, який є вихідцем із села Городжів, зазначив, що поема повертає нас до нелегкої долі Роксолани, простої дівчини із славного прикарпатського містечка Рогатина і робить її однією із знаменитостей Середньовічної Європи.
Приємним музичним дарунком для присутніх був виступ вокального жіночого колективу «Калина» Народного дому с.Городжів, любительського об’єднання «Живе слово» бібліотеки села і молодої поетеси, учениці 9-го класу Віри Панчишин.
То ж нехай поетична душа Єви Йосипівни Кресало виважено ступає на читацький поріг із гармонійним світлим поетичним словом. Нехай справдяться всі щирі побажання.

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Коментарі