Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Глинськ відзначив День села та 555-у річницю від першої згадки

З молитвами і українськими піснями, виставкою місцевих майстрів і розвагами для наймолодших Глинськ відзначив День села та 555-у річницю від першої згадки. 
Уже доброю традицією для місцевої громади стало відродження традицій та вшанування історії родоводу рідного краю.
Гості та жителі села поспішали на місцину біля сільської ради, де о 14 годині розпочалося свято.
До святкування приєднали гості свята – заступник голови Львівської ОДА Оксана Стоколос-Ворончук, голова Жовківської райдержадміністрації Надія Щур, голова Жовківської районної ради Роман Горбань та численна місцева громада. 
У своїй промові заступник голови Львівської ОДА Оксана Стоколос-Ворончук сказала: «Вітаю Вас із днем народження Вашого села. Зичу Вам, щоб сьогоднішня дата - 555-річчя, ці три п’ятірки стали оцінкою найвищої якості добробуту села. Зичу Вам, щоб Ви були горді називатися жителями села Глинськ.
Вірте у себе, тільки Ви спільною працею, тільки ми разом зможемо побудувати вільну та квітучу Україну. Наша держава направду гідна бути однієї з найкращих європейських держав, бути мирною та незалежною». 
«У такі свята, як день села, кожен відчуває себе частиною великої родини, бо Україна починається з кожного нас. Тому потрібні час, віра і щоденна напружена праця, щоб збудувати заможну, вільну державу.
Бажаю вам миру, міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя і здійснення найзаповітніших мрій. Хай кожен наступний день буде зігрітий добром і теплом, повагою та порозумінням рідних і близьких», - побажала мешканцям села та гостям свята Надія Щур.
Місцевий парох подякував Всевишньому за гарний цьогорічний урожай, поблагословив усіх присутніх на святі та щедро окропив святою водою.
Вулиці села об’єдналися в колективи, кожен з яких готував страви української кухні. Господині у куренях пригощали жителів та гостей домашніми смаколиками, щоб усі були ситі та задоволені.
Головні розваги цього дня чекали на наймолодших гостей свята. Розвагою для малечі стали майстер-класи з гончарства та татуювання хною. А на сцені святковий настрій присутнім дарували місцеві таланти та відомі артисти.

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Коментарі