Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Туристичний квест в м. Жовква

Вчора в Жовкві з нагоди Дня туризму відбувся туристичний КВЕСТ, організований відділом культури і туризму Жовківської РДА, відділом освіти Жовківської РДА, відділом молоді і спорту Жовківської РДА, дитячим центром "Росинка".

У заході взяло участь 8 команд, зокрема команда Жовківської РДА ("Волоцюги"), відділу культури і туризму ("КультУра"), районного депутатського корпусу ("Депутати"), велотуристичний клуб імені Дем'яновича, чотири команди учнівської та шкільної молоді.

Цікаві завдання КВЕСТУ, а їх було аж дев'ять, організував Олексій Сопілко, і мали на меті відкрити знання з туризму, історії та краєзнавства.

Завдання були цікавими, креативними і захоплюючими. Команди складали на швидкість намет, робили переправу через річку, виконували завдання на знання історичних особистостей, грошових купюр, пісенної творчості, рослинного світу та інших краєзнавчих родзинок. 

Кожен учасник після змагань зміг посмакувати смачнющою грибною юшкою з пампушками, яку приготувала головний спеціаліст відділу культури і туризму Жовківської РДА Христина Перегон. Таож кожен учасник отримав грані горнятка із зображенням жовківського замку, кожна команда отримала грамоту, а ті, хто зайняв перші три місця ще й кубки. 

Всі були в більшій чи меншій мірі втомлені, але безмежно щасливі та задоволені! 

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Коментарі