В Жовківському районному Народному домі відбулася нарада з культпрацівниками

Культурна сфера не може розглядатися, як споживацький напрямок, бо культурний розвиток - це розвиток всієї геосфери держави, місцевої громади, зокрема. - цими словами я розпочала сьогоднішню нараду із культпрацівниками Жовківського району.

Тому у Жовківському районному Народному домі відбулася робоча нарада з культпрацівниками району, в якій взяли участь керівники Народних домів, художні керівники, завідувачі бібліотек району та дирекція кінотеатру.


На робочій нараді були присутні: заступник голови Жовківської РДА з гуманітарних питань Юрій Дубневич, директор ЦБС Марія Довгань, методисти районої ЦБС та РНД.

Як начальник галузі культури району і як запланований робочий захід Галина Фесюк вела  нараду.

В контексті якої розглядалося ряд робочих питань, головними з яких, організаційнія культурно-масових заходів, їх якість проведення, висвітлення в ЗМІ, активна робота у Народних домах .З цього приводу виступив Юрій Дубневич, методист РНД Наталя Полоцька та директор ЦБС Марія Довгань.

Юрій Дубневич провів презентацію рейтингових показників роботи закладів культури Львівської області, проаналізував строфу успішності та причини її невиконання щодо кількості проведення культмасових заходів у Жовківському районі та наголосив на активізаціі роботи в галузі культури.

Гострого обговорення набуло питання кількісного та якісного проведення культмасових заходів, де культпрацівники висловлювали ряд причин з унеможливлення їх проведення.

В результаті, методист Наталя Полоцька внесла ряд пропозицій щодо оновлення підходів до проведення заходів, активному залученню учнівської та студентської молоді до співпраці, та запропонувала до 20 числа кожного місяця подавати плани проведення культмасових заходів на наступний місяць.

На нараді також розглядалось питання стану підготовки до опалювального сезону закладів культури, яке проаналізувала головний бухгалтер Віра Паламарчук, розглянули пропозиції ідей, які будуть реалізовуватись у мікропроектах, яке курує директор районного Народного дому Тарас Мудрий, та ряд інших вкрай важливих робочих питань

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Коментарі