Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

7-го жовтня в селі Добросин вже втретє відбувся фестиваль-ярмарок «Гарбузова осінь»

На свято завітало чимало поважних гостей та представників влади, зокрема, голова Львівської ОДА Олег Синютка, голова Жовківської районної державної адміністрації Надія Щур, голова Жовківської районної ради Роман Горбань, директора департаменту з питань культури, національностей та релігії Мирослава Туркало. Під звуки фанфар місцеві ради ходою пройшли до сцени з власними композиціями з короваєм, виробами з колосся та стравами з гарбуза. Святкову програму відкрили театралізованою імпровізацією від театру «Кулик». Та найголовніше, що на свято завітала "Гарбузова Осінь".
«Тішусь, що ми можемо похвалитись таким щедрим врожаєм, нашою родючою землею. Ми маємо дякувати нашим воїнам, які цю землю захищають за тисячу кілометрів від нас, за те, що сьогодні маємо можливість у мирі і добрі святкувати й працювати. Дякую господарям, які виростили цей врожай, адже кожен із вас знає, яка це нелегка щоденна праця. Добра вам, здоров’я, усіх гараздів», - звернувся до гостей та організаторів фестивалю голова Львівської ОДА Олег Синютка.
Далі святкову програму продовжили учасники художніх колективів із Тернопільщини, Дрогобицького району та учасників художньої самодіяльності Жовківського району та гість фестивалю Олег Кульчицький.
Дружня велика родина, багато діточок створили атмосферу любові та добра. Ярмарок був особливо багатий на емоції, враження, настрої та цікавинки. На території фестивалю відвідувачі могли побачити оригінальні композиції, виготовлені з гарбуза.

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Коментарі