Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

На Прикарпатті відкрили Центр ядерної медицини

26 жовтня в Івано Франківську відкрили Перший в Західній Україні центр, який використовує радіоізотопну діагностику,

Центр презентували журналістам, представникам обласної влади, головним лікарям місцевих клінік та професурі Івано-Франківського медуніверситету.

Приватний діагностичний заклад застосовує радіонуклідні методи дослідження хвороб серця, головного мозку, нирок, кісток і печінки. Він є незамінним у виявленні і оцінці поширення онкологічнихї процесів, - розповів головний лікар центру Андрій Белегай.

Важливо, що відмінністю пропонованої діагностики є розпізнавання патологічних процесів, тобто хворобливих змін, вже на ранніх стадіях. Якщо таке обстеження як рентген, УЗД, КТ чи МРТ орієнтовані на структурні зміни в тканинах, то радіоізотопна діагностика дозволяє розпізнати захворювання, які проявляються на рівні біохімічних змін, – тому цей метод ще називають “молекулярною діагностикою”. Три головні напрямки, в яких наразі працює Прикарпатський центр ядерної медицини: дослідження кісток, нирок та лімфатичної системи (онкопатології). Наразі заклад – єдиний в області та в західному регіоні України, найближчі аналогічні діагностичні клініки знаходяться в Києві. Обстеження – платні, але дешевші, ніж у столичних центрах, зазначає головлікар. Вартість процедури – від 2500 грн плюс консультація спеціаліста. Для учасників АТО, медичних працівників, студентів медзакладів, дітей-інвалідів та непрацездатних дорослих – знижки. Протипоказанням до обстеження є тільки вагітність. Процедура займає від 30 хв. до 3 годин. Використовується американське обладнання – однофотонний емісійний комп’ютерний томограф, що дає змогу обстежувати практично всі органи і системи людини. У кров пацієнта вводиться невелика кількість речовини з радіоактивною міткою, яка накопичується в тканинах. Накопичення реєструється спеціальним чутливим приладом – гамма-камерою. Вона створює “фотографічне” зображення органів у 3-d режимі

Зображення
Коментарі