Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Світовий конгрес украінців отримав нового Президента

Новим президентом Світового конгресу українців став екс-президент Конгресу українців Канади Павло Ґрод. Про це повідомили в офіційному інтернет-представництві президента України Петра Порошенка.

Петро Порошенко привітав нового голову конгресу з обранням і наголосив, що "Світовий конгрес українців був і залишається відданим справі підтримки України, потужним захисником національних інтересів і прагнень, дбайливим оберегом української ідентичності та самобутності".

"У цей складний для нас час розраховуємо на згуртованість та використання українською діаспорою всіх можливих засобів та важелів задля забезпечення залучення всебічної міжнародної підтримки нашої держави з метою надання гідної відсічі агресору та окупанту", – зазначив президент.

Порошенко висловив переконання, що під керівництвом Павла Ґрода Світовий конгрес українців і надалі продовжить ефективно та цілеспрямовано працювати в інтересах відновлення суверенітету та територіальної цілісності України.

У зв'язку з призначенням,  Ірина Ключковська на своій сторінці у Фейсбуці "МІОК вітає Павла Грода Paul Grod з обранням на посаду Президента Світового Конґресу Українців! Дякуємо за відвагу і бажання взяти на свої плечі велику громадську роботу, відповідальність перед Світоловим Українством і нашою спільною Батьківщиною. Переконані, що курс СКУ на поглиблення співпраці з державою Україна буде поглиблюватися".

пані Ірина також зазначила:

"В особі Павла Грота маємо усі, українці в Україні й українці у світі, незаперечного лідера з чітким баченням траєкторії руху СКУ, спрямованого на консолідацію українських громад, захист інтересів України у міжнародній спільноті, підтримку нашої Держави в умовах гібридної війни, поширення правди про Україну у світі. Віримо, що буде розвиватися і співпраця з МІОКом, який має вже свою власну історію успішної взаємодії з СКУ і матиме гарну перспективу та майбутнє! Нехай Всевишній тримає Вас, пане Президенте, у своїй опіці!

З Вами чудова сильна команда відданих людей: Stefan Romaniw, Anna Kisil, Andriy Futey, Michael Lewko Eugene Czolij Yevgeniya Petrova Marianna Zajac Dmitrii Lecartev Ronya Lozynskyj Marta Farion Lenna Koszarny Petro Rewko Vitorio Sorotiuk Szlava Huk Валерій Семененко Vira Konyk Павло Садоха Сергей Винник Tamara Olexy Юрій Данилишин Nataliya Poshyvaylo-Towler".

Окрім цього вона подякувала Евгену Чолію, Президенту СКУ, який згідно зі статутними вимогами склав повноваження очільника організації та зокрема сказала: "Дякуємо за багатолітнє служіння Україні й українським громадам. Дякуємо за жертовність і самовідданість в обстоюванні інтересів України у міжнародній спільноті. Дякуємо за високий професіоналізм у реалізації поставлених українським світом завдань в умовах агресії Росії проти нашої Держави , за обстоювання нашої незалежності і державного суверенітету на найвищому міжнародному рівні.. Дякуємо за продовження і розвиток традиції, концептів, що забезпечило тяглість і реалізацію основних ідей, закладених в програмних документах СКУ"

Зображення
Зображення
Коментарі