Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Новини з центру: Засідання Громадської ради при Мінекономрозвитку


29 листопада відбулося засідання громадської ради при Мінекономрозвитк, на якій було обговорено наступні питання:
1. Проект постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження вимог до суб’єктів господарювання щодо приймання електронних платіжних засобів в оплату за продані ними товари (надані послуги)” (В'ячеслав Биковець).
2. Щодо тарифної політики ПАТ «Укрзалізниця» стосовно збільшення ставки плати за використання власних вагонів УЗ (Олександр Балдинюк, репліка в частині рентабельності операцій вантажоперевезення ПАТ «Укрзалізниця» - Людмила Онищенко).
3. Стан виконання Наказу № 196 від 15.02.2018 Міністерства економічного розвитку і торгівлі України «Про затвердження плану розроблення технічних регламентів на 2018-2019 роки». (Олександр Красовський).
4. Інформація про робочу групу з спрощення процедур міжнародної торгівлі. (Олег Платонов).
5. Моніторинг виконання органами виконавчої влади резолюції Кабінету Міністрів України від 28.08.2017 та врахування Резолюції 10-го Всеукраїнського з`їзду якості, прийняти відповідне рішення. (Петро Калита).
6. Щодо функціонування в Україні національного контактного пункту (Євген Бойчук).
7. Щодо потреби змін до Додатку №3 до проекту Закону України «Про державний бюджет України на 2019 рік» № 900 від 15.09.2018 стосовно наповнення статутного фонду Приватного акціонерного товариства «Експортно-кредитне агентство» (Людмила Онищенко).
8. Питання щодо зовнішньо-торгівельного балансу, інфляції та спрощення процедур торгівлі при операціях експорту (Олег Платонов, Людмила Онищенко).
9. Питання щодо дії Закону України № 2530-VIII та заходи офіційного контролю в Міжнародних пунктах перетину державного кордону (Голубятніков М. І.).
10. Щодо перегляду ставок портових зборів (Кісловський В. І.).
11. Щодо методу застосування поступового скасування ввізного мита на одяг та інші вироби що були використані та які класифікуються за кодом УКТЗЕД63090000 відповідно до умов, встановлених у Додатку 1-В до Угоди про асоціацію між Україною та ЄС (Руда О.В.).
12. Про стан справ щодо виконання звернень ГР Мінекономрозвитку з питання реалізації Стратегії розвитку МСБ в частині активізації використання векселів як інструменту доступу до фінансів (Тетяна Рудненко).
13. Про діяльність Мінекономрозвитку, пов’язане з охороною прав інтелектуальної власності у 2018 році (Вероніка Березанська).
14. Різне:

Зображення
Коментарі