Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Презентація книги про Андрея Шептицького відбулася у церкві Святого Юра

     

Вчора , 22 грудня, в свято Анни, у Львівському Соборі святого Юра священики провели презентацію книги "Біографія. Блаженний Климентій Шептицький".

Як зазначив отець Юстин Бойко, "Саме 22 грудня 1917 року перед Архикатедральним собором Святого Юра отець Климентій прийняв схиму, яку літургійні книги називають «малим ангельським образом». Це - перша автобіографічна книга про ієромонаха, екзарха Росії, Архімандрита Студитів, Блаженного української католицької церкви, автором якої є історик Іван Матковський, з яким працювало ряд відомих особистостей, зокрема, літературний редактор Оксана Думанська, коректор Ольга Громик, художниця Леся Квик, перекладач Ярема Кравець, мистецтвознавець Іванна Новаківська та багато львівських родин, які подавали свої спогади чи матеріали до даної книги.

Модерував презентацію книги отець Юстин Бойко. Він розповів про структуру і процес видання книги, її ілюстрування та корегування, що несе розповідний характер, відповідну символіку та життєдайність про велику особистість в історії Української Греко-Католицької Церкви, аристократа графа Шептицького. Окрім цього, священик вказав на значення і глибину змісту книги, яка несе не тільки невідому інформацію про особистість, а й відновлює пам'ять про Блаженного, показує його історичну місію у справі суспільного, політичного та духовного життя українців.

Своїми спогадами про шлях написання книги поділився й автор книги Іван Матковський, зокрема розповів про зміст історичних та архівних документів, записи очевидців та власні дослідження. Він також відповів присутнім на ряд запитань, що стосувалися теми та самої постаті отця Климентія Шептицького і підкреслив значимість видання в тому, що герой книги вніс неоцінений вклад у розвиток Галичини і України в цілому. На презентацію прийшла львівська інтелігенція, в тому числі відоме у Львові товариство "Святий Юр".

Вже в січні 2019 року у книгарнях Львова цю книгу можна буде придбати за ціною 400 гривень.
Наразі на презентації книгу отримали ті, хто найбільше долучився до її видання.

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Коментарі