Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

У Львові розпочало роботу Територіальне управління Державного бюро розслідувань.

З цієї нагоди відбувся круглий стіл під головуванням директора Державного бюро розслідувань Романа Труби.

 Участь у заході взяв голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка.

«Будь-які соціологічні дослідження, які сьогодні здійснюють в державі, демонструють нам, що проблемою номер один є війта, а другою – це корупція. Корупція – це реальна загроза безпеці нашої держави. Створення нового підрозділу – це завжди шанс. Для мене створення Державного бюро розслідувань – це величезна можливість для всіх людей, у тому числі двох з половиною мільйонів мешканців Львівщини, дати суспільний запит на боротьбу з корупцією. Ніколи не робіть різниці, адже є закон і є справедливість, а усі інше – похідне та другорядне», – зазначив очільник Львівщини.

Зазначимо, що місією Державного бюро розслідувань є встановлення справедливості у суспільстві шляхом незалежного та всебічного розслідування злочинів задля притягнення винних до відповідальності, незважаючи на їхні посади, зв’язки та ресурси.

Державне бюро розслідувань покликано запобігати, виявляти, припиняти, розкривати і розслідувати злочини, що вчинили вищі посадові особи, службові особи НАБУ та САП та особи, які вчинили військові злочини.

 

За матеріалами сайту

http://zl-ua.news/terytorialne-upravlinnya-derzhavnoho-byuro-rozsliduvan-rozpochalo-robotu-u-lvovi/?fbclid=IwAR0HFiDIeZTsTCAw02kysF5bDIhNrUwb1GhNW8KShdRpXW-MKrY6KUkXgHg

 

Зображення
Коментарі