Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Співачка із Нью-Йорка Kristina V зачарувала жителів Роздолу, що на Львівщині.

Вчора,  10 січня, у смт. Розділ на Львівщині відбулася велична культурна подія.

Естрадний співак, автор-пісняр, телерадіопродюсер Іштван Геді разом з Kristina V — Заслуженою артисткою Украіни, авторкою-пісняркою із Нью-Йорка подарували жителям Роздолу величний Різдвяно-новорічний концерт “З любов'ю до України”, який став культурною подією Львівщини.

Концерт у смт. Розділ відбувся в рамках гастрольного Різдвяно-новорічного міні-туру 'З любов'ю до України” за підтримки мецената американського бізнесмена Михайла Воляра.

- Українська культура, в тому числі, музика, пісня, мистецтво— це зміст нашого життя за кордоном, це як чисте повітря, якого потребує кожен українець, який виїхав до Америки, - так вважає Христина Вільчак.

Ведучий концертної програми Іштван Геді, представляючи роздільським глядачам американську співачку українського походження, зазначив, що Kristina V не лише чудова виконавиця українських пісень за кордоном і в Україні, вона авторка-піснярка, яка пише пісні у найпрекрасніші миті життя, коли її надихає любов, щирі та палкі почуття до України, вірність національній ідеї, патріотизм, а ще Христина дуже вболіває за тих, хто сьогодні ціною власного життя відстоює Незалежність України на Сході, борючись із московським ворогом. Тому відеоряд концертної програми розпочинася саме із тематики про Героїв України.

Концертну програму двох виконавців насичували авторські пісні різні за тематикою та аранжуванням, чудові родзинки гумору, який тонко представляли артисти глядачам, та український пісенний колорит традиційних колядок. А якщо зважити на піднесене, емоційне виконання творів, темпераменти гостей — гарячу душу Іштвана та вишукано скромну Христину — дует відбувся, і за це отримав велику вдячність від глядачів. Було очевидно, що глядачі захоплені артистами, за що дарували їм бурхливі оплески та квіти

У час Різдвяних свят роздільці прийшли у Будинок культури купно, що для артистів стало також великою приємністю. Двічі радісно за мецената концерту, пана Михайла Воляра, чоловіка Христини Вульчак, який родом із смт.Розділ, і ось уже багато років проживає у Нью -Йорку. Як з'ясувалося, громада містечка, дружня, високодуховна, інтелігентна, хоч, як зазначають місцеві жителі, мало молодих людей залишається сьогодні в селі. Та на концерт прийшли всі священики Роздолу, сільська влада, вчителі, молодь, старше покоління інтелігентних місцевих мешканців та гості з інших навколишніх сіл, які приїхали на Різдвяні свята із далекої Америки до своїх родичів. Ікона Пресвятої Богородиці стала гарним подарунком для Христини від священика отця Миколи Кожуха. Але як наголосив пан Михайло, “ Я сердечно дякую всім священикам за їх молитви та присутність на концерті, зокрема отцям Роману і Петру Курпіті, а також своїм землякам, однокласникам та родичам, роздільцям за те, що вони із розумінням віднеслися до нашої ідеї — презентації концертної діяльності Христини у моєму рідному місті”.

А ось чому для роздільців Різдвяний концерт став подією? На це питання відповіла селищний голова пані Марія Рогуля.

- пан Михайло, якого ми всі поважаємо, приїхав із своєю дружиною, мамою їх синочка, чудовою співачкою, яка також любить і наше містечко, до свого родинного гнізда не просто з відвідинами, він подарував нам свято на Різдво. Христина, його дружина, ще молода, але багато працює над собою, вчиться на лікаря в Америці, і працює медсестрою в реанімації, що є дуже нелегкою працею. Тому вона є прикладом для усієї української молоді, для нашого українського народу, адже займається самоосвітою, удосконаленням творчості, поширює українську пісню, зокрема ті твори, які виконувала Квітка Цісик, є натхненницею великої любові української діаспори до рідної України.

Відрадно, місцевий вокальний колектив “Роздільські панянки” , у свою чергу, подарували для артистів ряд своїх чудових пісень.

Концерт закінчився, а між глядачами та артистами ще довго відбувався творчий діалог, відчувалися позитивні емоції та враження, які переповнювали теплом людські душі.

Після концерту Kristina V та Іштван подарували глядачам флешки із записами творів, ще довго дякували роздільцям за їх небайдужість, активну присутність, що надихає та дає артисту гарячий підйом.

Зазначу, Іштван — професійний співак , киянин, народився у смт. Вигода на Івано-Франківщині, закінчив Київський національний університет культури, менеджер “ТРК “Украіна”.

Kristina V — львів'янка, емігрувала до Сполучених Штатів Америки, медсестра реанімації у Нью-Йорку, студентка медичного університету лікарського факультету, Заслужена артистка України, свою музичну кар'єру розпочала з 2014 року, участю у концертах в Америці та Україні.

Матеріал підготовлений для сайту "Моя Жовківщина" та для інших ЗМІ з посиланням на my.zhovkva.com

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Коментарі