Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

На творчому горизонті зійшла нова яскрава поетична зірка - Зоряна Кіндратишин

11 січня у Львівській обласній бібліотеці для юнацтва ім.Р. Іваничука відбулася презентація чергової збірки поезій Зоряни Кіндратишин “Зодягнена у щастя” , в рамках літературно-мистецького вечора. Модератором стала Людмила Lyudmila Puljaeva-Chyzhovych, музична підтримка Марії Пак.

Відштовхуючись від написання стандартного репортажу, зауважу, що останнім часом львів'яни не тільки дають серйозний поштовх для розвитку літературного поетичного напрямку, а й активно організовуються у модерні літературні клуби, об'єднання, гуртки, що дозволяє справді творити прекрасне, тобто бути зодягненим у щастя, бо звідки ж тоді візьмуться такі креативні назви книг, цікаві вислови чи сіяння очей людської душі.

Однією такою натхненницею книжкового почитання серед поціновувачів творчих особистостей на Львівщині є Люба Хомчак. Вона здружила своїм книжковим двориком сотні літераторів, видавців, мистців. І, як сказала Ніна Безп'ята, “на святкову презентацію книги Зоряни Кіндратишин зібралося так багато друзів, хомчаківців, бо хомчаківці- це заразно. Заражаєшся і заряджаєшся теплом, гарним настроєм, шаленою енергетикою”.

А цього дня і справді було свято — свято дружби, яке створила авторка книги Зоряна Кіндратишин для друзів, що насправді є щастям для усіх. Зрештою, вдала назва книги не могла не об'єднати тих, для кого і про кого написана — родину, друзів, читачів.

Як влучно підкреслила директор Львівської бібліотеки для юнацтва ім.Р.Іваничук Тетяна Пилипець, що вірші Зоряни, це вершина поетичного таланту, коли іі оцінює так багато друзів із кола письменників. А також зазначила: “ В моє життя не увірвалася, а зійшла справжня зірка. З ніжністю своєю, з оксамитом голосу і розуміння в очах, а ще із щастям, в яке готова зодягнути кожного. За нашу дружбу дякую літературній родині — хомчаківці і долі, яка щедро вділила мені радості спілкування зі світлими людьми”.

Варто також зазначити, що протягом останніх років бібліотека вже стала великодушним центром для письменницького товариства, яке не лише проводить тут зустрічі, читання, обговорення, а й дружньою родиною на чолі із Людмилою Пуляєвою виїжджає на літературні зустрічі до читачів Львівщини.

Під час презентації багато друзів вітали авторку із чудовим дебютом книги, дарували пісні та слова вдячності, ділилися враженнями і дарували квіти.

- Прекрасним поетичним святом, теплим і щирим, стала презентація поетичної збірки стриянки Зоряни Кіндратишин. - зазначив у своєму виступі член Національної спілки журналістів Украіни Зиновій Суходуб, а також додав “Велика загадка любові і вроди, і в той час, людина слова, слова яке стає дедалі сильнішим і влучним, це - Зоряна Кіндратишин”.

Теплими слова відгукнулася про творчий вечір подруги Марічка Васько “Було тепло від сердець, що відвідали цю чудову презентацію. .Дякую що ходимо в ЩАСТІ”.

Але найоригінальнішим, мабуть, стане вислів поетки і подруги Олі Берези, яким вона поставила до читачів запитання: “А у вас є дизайнер, який зодягає у щастя? У мене є — ось ця талановита стрияночка Зоряна Кіндратишин. Ні, ні, вона не шиє одяг.. Вона модельєр слова”.

Ще одна творча подруга Оля Романишин зазначила: “Се великі щастя й удача — щоразу наново відкривати нові пласти ваших душ, мої рідні й дорогі, любуватися та зачудовуватись. Дякую за можливість торкнутися до великої таїни Слова”

У підсумку, кожний, хто прийшов на презентацію, отримав влучні імпровізовані поетичні слова від письменника, члена НСПУ Петра Шкраб'юка, які стали
творчим віночком — дарунком на пам'ять для Зоряни Кіндратишин.

Неймовірну палітру почуття та настрою передав музичний супровід і мелодійні пісні Марії Пак, яка виконала ряд творів на слова Зоряни Кіндратишин. Справді, така аура тепла може бути присутня лише при об'єднані творчих однодумців.

Як також присутні мали можливість насолодитись музичним привітанням сільського голови із Миколаївщини, поціновувача творчості Зоряни Кіндратишин Ігоря Борщика.

На закінчення літературного вечора Зоряна Кіндратишин сказала: “я дякую кожному, хто розділив цей день зі мною, тим, хто не зміг бути присутнім, але я відчувала, що думками вони поруч! Теплі та проникливі слова, які я почула після презентації, золотою ниткою вишиті в моїй душі назавжди!
Я щаслива, що моя поезія торкається стількох сердець! Це надважливо для натхнення працювати далі!

До нових зустрічей!”

У народі кажуть: “Поважати, значить віддати шану людині”. Творчий вечір закінчився, але теплі слова вдячності та подарунки квітів ще довго будуть яскравіти у душі авторки. До речі, людина розкішної душі — Юрій Кархут, який є добрим приятелем Зоряни Кіндратишин та шанувальником іі поезії, сказав:

- Моє шанування словами виокремлює відчуття ваги творчості Зоряни Кіндратишин, а троянди, які я ій подарував, підкреслюють велику повагу та передають побажання, щоб Зоряна отримала стільки радості, скільки є пелюсток на подарованих трояндах. Сам люблю квіти, і таку красу дарую жінкам, бо жінка, як квітка — не підлиєш, не розцвіте.

До речі, майже увесь вечір Юрій Кархут проводив прямий ефір творчого вечора поетки.

Репортаж: Галини Фесюк

Зображення
Зображення
Зображення
Коментарі