Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

У Львівській обласній бібліотеці для юнацтва відбувся творчий вечір — презентація книги Івана Мігуса “Бумеранг”

У Львівській обласній бібліотеці для юнацтва відбувся творчий вечір — презентація книги Івана Мігуса “Бумеранг” або у клешнях червоного диявола.

Іван Мігус — політичний в'язень Сталінських концтаборів, Мордовіі, Сибіру, Уралу та Воркути. Дипломант журналістської премії ім.Петра Полтави, 2017 р.. Член товариства політв'язнів і репресованих.
Народився у 1933 році в с.Ульгівок на Закерзонні.

Літературну імпрезу відкрила директор бібліотеки Тетяна Пилипець, яка і є натхненним поціновувачем подібних зустрічей “вживу” з автором.
Варто зазначити, що здебільшого присутні дякували організаторам за саме такий формат зустрічей, коли можна вживу поспілкуватися, обмінятися думками, почути відповіді на аналітичні чи інформаційні запитання.

Модератором автора книги був член Національної Спілки журналістів, письменник Зиновій Суходуб.
Розпочинаючи знайомство з Іваном Мігусом, пан Суходуб розповів про враження від книги, зазначив вартість видання у час сьогодення, зокрема те, що книга вийшла в час ювілейних дат України, як також те, що в на Сході України знову йде війна з російським ворогом.

Патріот України, який в юнацькі роки присвятив своє життя справі боротьби за Незалежність, іі прагнення до свободи, розповів про ті страшні роки, про свій бойовий шлях, що почався у Закерзоннні, в селі Ульгівок, яке було виселене і заселене поляками, а також про запеклі бої проти НКВСників в пеняцьких лісах уже на теренах України.
Але найстрашнішим пеклом його життя стала тюрма на Лонського та Бригідки у Львові, які залишили глибокий важкий слід у пам'яті дисидента, політичного в'язня.
Влада дуже жорстоко поводилася із в'язнями в тюрмах, намагаючись знищити якомога більше вояків УПА. А потім був трибунал — 25 років. Пересильна камера у київській Лук’янівці і зустріч з Патріархом Йосипом Сліпим. Після цього пекло таборів Мордовії, Воркути та Уралу, де знущання, тяжка праця гартували і тіло, і волю Івана Мігуса.
На запитання “Чим для вас є видана книга?” пан Іван відповів: “Частиною мого життя. Вона — біографічна сповідь, що може показати сьогоднішньому поколінню як ми боролися з ворогом, і як нелегко було жити українцям у період запеклої війни з російським ворогом.
Окрім цього, що автор — художник, добре володіє прозовим словом, пише вірші, він талановита особистість, має беззаперечна пам'ять, високоморальний християнин.
В контексті презентації творчості та біографії гостя Зиновій Суходуб прочитав декілька уривків із розділу книги “бумеранг”, продекламував патріотичну поезію та висловися про книгу, як про цінний матеріал з історії Української героїчної боротьби, що завжди буде мати місце для наповнення знаннями сьогоднішнього молодого покоління.

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Коментарі