Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Туристична промоція Украіни на виставці у Нью Йорку

У п’ятницю, 25 січня, у Нью-Йорку відкрилася щорічна виставка туризму New York Times Travel Show - одна з провідних спеціалізованих заходів туристичної галузі у світі.

Про це передає кореспондент Укрінформу.

У конференц-центрі Jacob K.Javits Center цьогоріч представлені більше 170 країн і 380 стендів туристичних компаній та організацій. Очікується, що на захід завітають більше 30 тисяч гостей, серед яких як фахівці туристичної галузі у прагненні налагодити співпрацю і презентувати свої послуги, так і любителі подорожей у пошуку нових вражень.

Цьогоріч Україна представлена трьома стендами та восьми компаніями і організаціями, серед яких відділ туризму міськоі ради Львова, агенція регіонального розвитку Івано-Франківської області, туристичні компанії “Next stop - Ukraine”, “ChernobylTour”, українсько-французький туроператор “Vacanture”, “TraveltoUkraine.org”, “JC Travel Ukraine”, Міжнародні авіалінії України.

Туристичні компанії України заявили про себе на виставці туризму у Нью-Йорку // Георгій Тихий, Укрінформ

Захід триватиме з 25 до 27 січня. Перший день передбачений для налагодження зв’язків між компаніями та туристичними агентами, інші два - для презентації стендів для всіх відвідувачів.

 

Зображення
Зображення
Зображення
Коментарі