Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Перший Відкритий літературний фестиваль «Ох, не однаково мені…» - у Києві

 26 січня у Києві відбулася літературна  подія - у бібліотеці ім..Дружби народів пройшов Перший Відкритий літературний фестиваль «Ох, не однаково мені…»., організатором якого став Серго Сокольник.

Але спочатку відбулася презентація збірки сучасних поетів «Обпалені крила. Поезія сучасної України», до якої, як упорядник, приклав руки Андрій Кириченко і звичайно, натхненник Сергій Сокольник, за що йому окрема щира вдячність від авторів та поціновувачив українського слова.

Зустріч була цікавою і досить важливою. Географія представлених авторів та творів – неосяжна, а саме: від Ганновера до Донецька, від Сум до Одеси. Як написав на Фейсбуці сам упорядник Андрій Кириченко: "Драматичність, літературну та художню цінність, а також виконання твору оцінювало поважне журі, і їм таки довелося нелегко. Звичайно, серед кількох десятків робіт хтось представив вдалу річ, а чиїсь рядки, як кажуть «не зайшли» таке теж трапляється, але головне – зустріч та спілкування. І тут вже ніхто не був ображений. Особисто я радий зустрітися з друзями та колегами по перу. Вдячний за організацію зустрічі Серго Сокольнику та чарівній ведучій Світлані Соболевській а також усім присутнім – своєю творчістю ми робимо світ краще!"

Зображення
Коментарі