Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Допремєрний показ фільму "КРУТИ" відбувся у Львівському Кінопалаці

31 січня у Львівському КІНОПАЛАЦІ відбувся допрем'єрний показ фільму "КРУТИ".

За жанром - фільм історичний, екшн.

Режисер Олексій Шепарев.

В ролях: Олександр Піскунов, Олексій Трітенко, Роман Ясіновський, Богдан Юсипчук, Дмитро Ступка
До початку сеансу і після премєрного показу знамениті актори Євген Ламах, Андрій Федінчик та Олексій Тритенко, поділилися найцікавішими моментами зйомок,, які допомагали під час відтворення історичних подій фільму.
Допрем’єрний показ «Крути 1918» був переповнений вщент глядачами і проходив у такому форматі: відбулося невеличке спілкування за 20 хвилин до показу фільму, а після перегляду, вже у фойє кінотеатру актори залюбки фотографувалися і провели творчу зустріч із акторами, які давали відповіді на усі запитання глядачів.
Авторам трьох найкращих запитань була презентована однойменна книга «Крути 1918», яку написав сценарист фільму Костянтин Коновалов.

Посилання на джерело: https://vn.20minut.ua/…/kruti-1918-nayguchnishiy-film-roku-…

Також у зйомках були задіяні хлопці, які про захист України знають не з чуток. Завдяки їм ми сьогодні можемо спокійно спати в наших мирних містах та знімати фільми. Вони пройшли Майдан та війну на Донбасі. Сотник 19 сотні Самооборони Майдану, боєць 2-ї афганської роти 24 ОШБ «Айдар» Володимир Правосудов «Штурм» зі своєю командою допомагали зі зброєю та знялись в епізодах. А сотник 1 сотні Самооборони Майдану, нагороджений орденом «Народний Герой України», кавалер ордена «За Мужність», ордена Слави, нагрудного знаку «За заслуги перед Збройними Силами України» Олександр Абаєв (позивний «Хан») зіграв контррозвідника УНР Набоку

Посилання на джерело: https://vn.20minut.ua/…/kruti-1918-nayguchnishiy-film-roku-….

Художній фільм за реальною історією бою на залізничній станції Крути взимку 1918-го року. На тлі доленосних подій в країні двоє братів Андрій і Олекса Савицькі закохуються у прекрасну Софію. Більшовики підступають до Києва, місто наповнене «червоними» агентами. Уряд УНР кидає на боротьбу з ворогом усі боєздатні частини армії, включно з юнкерами і студентами. Чотири сотні юнаків, серед яких Андрій і Олекса, стають проти 4-тисячного добре озброєного війська.

....Початок ХХ століття був дуже важким часом для українців. Але тоді вони все ж змогли одержати свою незалежність, яку треба було ще утримати. Для цього багато хто готовий був йти на жертви, стояти за незалежність своєї країни. У 1918 році сталася одна з найстрашніших подій – битва під Крутами недалеко від Києва. Кілька сотень патріотичних студентів, молоді люди героїчно вирішили захистити свою країну від чотиритисячної добре озброєної Червоної армії. Серед них є і брати, які закохалися в одну дівчину, і просто купа молодих хлопців, у яких все ще має бути попереду.

Зображення
Зображення
Коментарі