Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

28 січня українці відзначають 90-річчя створення ОУН \ Організації Украінських Націоналістів.....

28 січня українці відзначають 90-річчя створення  ОУН \ Організації Украінських Націоналістів.....

Протягом 28 січня - 3 лютого 1929 року у Відні проходив Конгрес Українських Націоналістів, який став епохальною подією в українській історії.

На ньому було створено Організацію Українських Націоналістів. Ядром якісно нової організації стала Українська Військова Організація, яку очолював полковник Євген Коновалець. В єдиний моноліт злилися Українська Військова організація, Легія Українських Націоналістів, Союз Української Націоналістичної Молоді.

На чолі ОУН став Євген Коновалець....

Євген Коновалець - це та особистість,інтелігент,який є і був за приклад не одному патріоту Жовківщини
Останній із жовківчан Степан Яськів відійшов у вічність у 2018 році. Саме він протягом усього свідомого життя наслідував і виконував постулати ОУН і визнавав Полковника Євгена Коновальця єдиним мудрим державнотворцем.

Євген Коновалець, як до речі і Степан Бандера, вважали, що глибокодуховну та високоморальну молодь потрібно вишколювати з молоком мами, бо не збудуємо держави української, коли не буде кому говорити про історію свого народу.

Один із патріотів Жовківщини Степан Яськів пройшов тюрми, концтабори, відстоював свою державницьку українську позицію, був головою товариства "Меморіал", став одним із ініціаторів встановлення пам'ятного хреста в центрі Жовкви, жертвам сталінських репресій, замордованих енкавеесівцями в Жовківському замку.
Маємо саме про таких людей Жовківщини вшановувати..

Отож, пам'ятаймо, найперше своїх Героїв

Зображення
Коментарі