Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Капелан Дмитро Поворотний: "Вбий війну в собі, інакще вона вб'є тебе!"

 Дмитро Поворотний "Війна. Що це? Явище, що існує саме по собі, як землетруси, цунамі і торнадо, що впливає на людину і формує її, вбиває?

Чи це феномен який породжує людина, животворить його і сама може припинити, вбити війну?

Я скажу як відчуваю і знаю: Війна - це сурогат бога, який породжує наша внутрішня порожнеча і темрява, недовіра і страх. Ми спільно, давши буття цій потворі, одразу підкоряємося їй і виконуємо її нові "заповіді": "

- я - Війна, твій бог, і хай не буде у тебе іншого!

- я - Війна, твій кумир, ти дав мені життя, тепер поклоняйся і служи мені!

- я - Війна твій бог - бог заздрісний, що карає без провин всіх: батьків та синів, треті та четверті поколіннях всіх, хто любить і ненавидить мене і тих, хто дотримується цих моїх заповідей. - згадуй мене завжди і це буде не даремно! - святий день-це любий день, де паную я

- війна. - не шануй батьків, бо і вони вороги!

- шануй тільки мене,і я обов'язково тебе зраджу!

- вбивай, бо вони не люди-вони вороги!

- мародерствуй, бо вони не люди-вони вороги!

- лжесвідч, ближніх немає, є тільки вороги!

- жадай і бери все, що належить ворогу:жону,вола,майно-відбери все, я віддаю це тобі!"

Війна це паразит, що не має самостійного буття, а харчується недовірою, ненавистю, вбивством. Цей паразит може зжерти тебе, стати тобою і вже не ти будеш жити,а буде жити війна в твоїй оболонці.

Війна - це вогонь, що випалює в людині те зайве, що було в ній і залишає головне, що є в ній. І це головне не завжди найкраще. Вона проявляє в зраднику - зрадника, в боягузі - боягуза, в шкуродері - шкуродера, хороброму дасть проявитися, милосердному дає поле діяльності, подвижнику дарує шанс здійснити подвиг.

Війна - це індикатор, який показує те, чим людина є насправді, якщо вона покидьок, то тут повний простір розкритися цьому і тут немає ні зовнішніх, ні внутрішніх стримувачив, а якщо людина людяна - то це також проявляється без обмежень,до самопожертви.

Війна - брехун, вона впевнює людину, що без неї не розв'язати "гордіїв вузол", вона знаходить аргументи виправдати все: ницість, несправедливість, жорстокість, клятвопорушення.

Війна - це несвобода, вона обмежує буття людини, зводить нанівець духовну складову в людській цільності, плекаючі тваринну - інстинкти і рефлекси, вона вульгаризує поняття моралі та етики, вона вбиває гуманізм, і людина стає заручником, в'язнем чорно-білої парадигми війни.

Війна це чорно-білий світ, де твоя чорність чи білість турбує лише зовнішнього спостерігача, а ти сам для себе - безсумнівно білий.

В породженному війною світі панують чорно-білі рішення і методи, і в цій парадигмі жити легше, ніж в барвистому мирному житті, де панують напів тони і де рішення складні. А це спрощення таке заразне, що отруює майже кожного, хто пустив війну в душу, не залежно від освіти і соціального статусу, бо тільки так можна на війні і не з'їхати з глузду.

Війна - це короста що продовжує руйнувати людину і після фактичного закінчення війни, бо "людина війни" не може без війни. Не можна тілом повернувшись з війни жити з нею в душі, бо навіть тодії, коли ти переміг ворога на війні, війна переможе і вб'є тебе, і треба докласти всі фізичні,моральні, а особливо, духовні сили, щоб перемогти війну в собі. Наскільки ти опираєшся війні в собі - настільки ти людина. Це найважче, але саме це справжня перемога - перемогти не тільки ворога на війні, а і перемогти війну в собі.Це справжнє повернення додому!

Проклятий, хто привів війну в свій дім, приречений, хто лишив війну в собі! "...бо хто ким буває переможений, той тому i раб." 2 Пет. 2:19 Людина може жити без війни, але війна без людини - ні! Вбий війну в собі, інакще вона вб'є тебе!"

Роздуми щодо природи війни від головного капелана Оперативне командування "Схід" Збройних Сил України Дмитра Поворотного

(https://www.facebook.com/profile.php?id=100003646214753). 93-тя ОМБр #яТакДумаю Джерело: 93-тя ОМБр

http://life-after-ato.com.ua/post/716?fbclid=IwAR0Osl83YzFHClo9RwzjA1rxTF8EfbhnGDhuOMwwh1Ix8UujjmVcX7PtdHg
 

Зображення
Коментарі