Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Презентація книги "Еліксир життя" Наталі Калиновської про сокровенне відбулася у Львові

Презентація книги "Еліксир життя" Наталі Калиновської про сокровенне відбулася у Львові у Львівській бібліотеці для юнацтва . Це вже 19 авторська збірка віршів поетки.

Захід розпочала Людмила Пуляєва, зазначивиши, що чергова збірка авторки присвячена татові Валентину Жуковецькому, який став прикладом для доньки у доброзичливості, підтримці у скрутний час, розрадою та янголом - хоронителем, про що авторка і написала у своєму вступному слові до книги.

Як на мене, сьогоднішній час кожна творча людина використовує по-своєму..: чи то зірки сходяться для поетів, чи то небо відкрите, чи така Божа ласка, але Наталя Калиновська й справді провела свій вечір так, наче глядачі побували у гостях в авторки, скажемо так - на домашньому кавуванні.
Наталя Калиновська читала свої твори із збірки та презентувала пісні на іі слова у виконанні Вікторіі Бондаренко, а на завершення подарувала кожному присутньому збірку віршів з автографом.
Відверто кажучи, вірші вражали невичерпним оптимізмом за змістом та переданням краси душі і природи, любові до батьків, що є найбільшим сенсом життя кожного. А ще - авторка з усмішкою та глибоким ліризмом читала свої творіння, що передали її харизму та внутрішній стан, - вона оптимістка і закохана в життя.
Прагматична мама і чуйний тато, турботливий чоловік і весела тітонька з глибинною теплотою розповідали про Наталю Калиновську, її любов до життя і прагенння писати.
Вечір підійшов до кінця, а глядачі, серед яких було багато колег по роботі, сусідів, знайомих, друзів, не бажали розходитися.
Бо таки приємно, що душа Наталі Калиновськоі знає еліксир життя....

Для довідки.
Наталя Калиновська - член Української асоціації письменників Західного регіону, авторка 16 поетичних збірок, викладач НУ "Львівська політехніка"

Зображення
Зображення
Коментарі