Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Жовківчанка Галина Фесюк взяла участь у відзначенні п'ятирічного ювілею з нагоди виходу у світ книги про Майдан "Материнська молитва"

З нагоди 5 річниці виходу у світ першої збірки поезій українських жінок "Материнська молитва" 16 лютого в Києві відбулася творча імпреза, яку організували Юрій та Тетяна Пероганичі, спільно з УНІА "Укрінформ", Громадська організація "Творча еліта України" і в якій взяла участь жовківчанка, поетка, учасниця Майданівських подій, одна із авторів віршів про Майдан у книзі "Материнська молитва" Галина Фесюк

Цього дня до Києва з'їхалися автори, видавці, науковці, прихильники літературних подій в Україні, які творять історію України, і які своїм словом та піснею продукують культуру, літературу та мистецтво нашої держави.
Книга "Материнська молитва" побачила світ саме тоді, коли українці, відчуваючи в собі неперевершену силу у змазі , вперше, за всі етапи історії, вирішили зламати існуючий лад диктаторської влади Януковича. Революція Гідності стала вогником надії, що життя зміниться на краще, що нездійснене може відбутися, якщо цього хоче громада.
Тому творча інтелігенція з надією стала висвітлювати свої переживання та емоції, втілюючи їх у поезію, музику, живопис. Книга "Материнській молитва" стала свідком історичних подій, які змінили погляди на життя, дали можливість відстоювати свої інтереси на шляху до Євроінтеграції. Зрештою, презентація "Материнської молитви" вже не раз відбувалася у багатьох населених пунктах України, звідкіля автори, перед військовими на Сході України, на культурно-мистецьких заходах.

І ось минуло п'ять років. В Києві знову зібралися автори із своїми думками, творчими напрацюваннями та ідеями.

Модератором заходу стала дитяча письменниця, педагог, громадський діяч Лариса Ніцой та ініціатор створення збірки Юрій Пероганич.

У цьому творчому професійному тендемі захід відбувся креативно і актуально. Кожний з присутніх відчув атмосферу творчості, яка яскраво передавала Майданівські події через пісню та поезію. Завдяки Тетяні Пероганич, яка презентувала присутнім свої знання про кожного виступаючого, було зрозуміло, що поет чи співак не тільки переживає трагічні сторінки України, а й розвиває свій творчий потенціал, задля нової України.

Приємно, що в культурно-мистецькій програмі взяли участь чудові юні солістки, співавторка збірки, Народна артистка України Леся Горова, головний науковий співробітник Інституту педагогіки АПН Украіни Наталія Богданець-Білоскаленко, літературний критик Ніна Головченко, а також поети-автори віршів з Львівської, Івано-Франківської , Київської, Чернігівської, Запорізької, Житомирської, Донецької, Хмельницької, Вінницької, Сумської, Дніпропетровської областей та м.Києва.

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Коментарі