Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Донецький обласний семінар «Безпека туристів. Нормативно-правова база сфери туризму і культури» відбувся у Мангуші

 

18 лютого, у Мангушському районному Будинку культури, що на Донеччині, відбувся обласний семінар «Безпека туристів. Нормативно-правова база сфери туризму і культури» для працівників культури та представників туристичного бізнесу Мангушського, Нікольського, Волноваського районів та м. Маріуполя.

В семінарі взяли участь представники районної влади, зокрема, голова Мангушської райдержадміністрації Дмитро Черниця і начальник відділу культури і туризму Мангуської райдержадміністрації Наталія Тосхопаран, яка презентувала Стратегію розвитку туризму Мангушського району та отримання міжнародного знаку "Блакитний прапор".

Захід організований Донецьким обласним навчально-методичним центром культури, який представляла завідувач відділу краєзнавства та туризму ДОНМЦК Валентина Лимаренко.

В рамках семінару було обговорено ряд питань, що стосувалися не лише безпеки туризму, а й методики екскурсійної діяльності, участі у проектах та програмах, обміну досвіду в рамках туристичної діяльності між областями.

Виступаючи перед присутніми в робочому порядку, голова РДА Дмитро Черниця, наголосив, туризм, це не тільки відпочинок, це великий пласт роботи в економічній сфері, яку ми повинні розвивати і мати від неї позитивні результати, адже на нашій території добре розвивається водний туризм, курортно-рекреаційний, подієвий, етнічно-краєзнавчий та гастрономічний туризм.

В рамках семінару було розглянуто ряд питань, які стали продовженням співпраці ДОНМЦК, а саме:

- популяризація туристично-рекреаційного потенціалу Донецької області;

- стандарти у сфері туризму України: гарант безпеки;

- нематеріальна культурна спадщина – витання та відповіді;

- безпека туристів під час екскурсій.

Модератори семінару: Валентина Лимаренко - завідувач відділом краєзнавства та туриста ДОНМЦК;Галина Фесюк – член Української Асоціації Гідів УГА м. Львів;Тетяна Денисова – методист відділу краєзнавства та туризму ДОНМЦК.

У ході семінару Валентина Лимаренко винесла на обговорення ряд питань з безпеки туристів, що стосуються екскурсійної діяльності, туристичних маршрутів, готельно-ресторанного бізнесу, а також нематеріальної спадщини в контексті продукування гострономічного туризму.

Після заходу учасники семінару та гості мали можливість оглянути єдиний в Україні музей МУШЛІ в с.Юріївка та спробувати зимове купання у солоних водах Азовського морі , що на берегах Юріївки та Урзуфу Донецької області.

Зображення
Зображення
Зображення
Коментарі