Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Вшанування пам'яті загиблих Героїв Небесної сотні - у Краматорську

 

Сьогодні, 20 лютого, в Краматорську відбувся мітинг-реквієм з нагоди вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні – людей, які загинули під час Революції Гідності 2013-2014 років. Участь у заході взяли голова Донецької облдержадміністрації Олександр Куць, командувач операції Об’єднаних сил Сергій Наєв,військовослужбовці, гості, школярі, студенти та небайдужі мешканці Краматорська.

Під час мітингу відбулася інсценізація театральної постановки про події Революції Гідності у виконанні Донецького академічного обласного драматичного театру (місто Маріуполь).

Режисер сценарію проведення заходу - начальник управління культури і туризму Донецької ОДА Аліна Певна.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять мешканців Донецької області, які брали участь у подіях 2013-2014 років та загинули внаслідок збройного конфлікту.

Представники влади, громадськість, та інші учасники мітингу-реквієму поклали квіти до портретів краматорських Героїв, тих, що загинули на Майдані,

На закінчення, з ініціативи ініціативи учнівської та школярів міста Краматорськ пройшла акція «Ангели пам’яті», під час якої усі бажаючі прив’язали паперові янголики до дерев на знак пам’яті та пошани до людей, які віддали життя за Україну та європейський вибір держави.

Мала честь разом з краматорцями вшановувати память Героїв Небесгної Сотні у м.Краматоськ на віче-реквієму

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Коментарі