Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Війна на Сході Украіни: На Донбасі загинув 43-річний Євген Фурсов від прямого влучення снаряду

23 лютого внаслідок обстрілу від прямого влучення снаряду загинув 43-річний Євген Фурсов. Військовий родом з Дружківки на Донеччині.

Тієї доби окупаційні війська 11 разів порушили режим припинення вогню.

"Його поважали співслужбовці, довіряли командири. Він був готовий прийти на допомогу побратимам у складних задачах. Євген - перший загиблий військовий з нашого міста", - написав громадський активіст Павло Островський у Facebook.

У Євгена залишилися батьки та донька.

"У зв'язку з проведенням слідчих дій на місці загибелі нашого побратима, мешканця Дружківки Євгена Фурсова, до з'ясування всіх обставин просимо не уточнювати підрозділ і місце дислокації. На місці загибелі працює група військовослужбовців", - повідомили у командуванні батальйону.

Також активіст звернуся до небайдужих з закликом про допомогу.

"Думаю, що ми маємо допомогти його родині. Всім, хто бажає надати фінансову допомогу, можете це зробити, перерахувавши кошти на картку Привату 5168 7456 0127 6907 (Павло Островський). Це найменше, що ми зараз можемо зробити, щоб вшанувати пам'ять загиблого героя України. Відзвітую у себе на сторінці і приватно тим, хто відгукнеться", – зазначив Островський.

Декілька днів назад, 16 лютого, поблизу Кримського Новоайдарського району на Луганщині внаслідок кульового поранення у голову загинув 28-річний Сергій Данілейченко. Був старшим солдатом 108-го батальйону 10-ї гірсько-штурмової бригади.

 

За матеріалами:

Мhttps://gazeta.ua/articles/donbas/_ubitij-pryamim-vluchennyam-snaryadu-na-donbasi-zaginuv-43richnij-evgen-fursov/887697?fbclid=IwAR1jyAe0EVaUPPW-bsjBqBevjZERxseHeiRe1YJ9kzZp3ky3l59vO_8JDX0

 

Зображення
Коментарі