Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

ЛЬВІВ! Незабаром! - "Лицарський Хрест Добровольця ЛЬВІВЩИНИ".

"Лицарський Хрест Добровольця ЛЬВІВЩИНИ".До Дня Добровольця у місті Львові пройде культурно-просвітницький захід - "Лицарський Хрест Добровольця ЛЬВІВЩИНИ".


Церемонію «Лицарський Хрест Добровольця» було започатковано в 2016 році Жіночою Волонтерською Сотнею Самооборони Чернігівщини з метою вшанування тих хлопців і дівчат, які першими, за покликом серця, стали на захист своєї країни від окупанта. Орден був розроблений Тернопільським обласним округом ГО "Всеукраїнський союз ветеранів АТО". Крім вручення нагород та вшанування добровольців, захід несе просвітницьку та виховну мету, адже жоден герой і подвиг не має бути забутим! За цей час було проведено VI церемоній та вшановано 120 добровольців.


Станом на сьогодні Церемонія нагородження «Лицарський Хрест Добровольця» - це захід національного рівня, на якому вшановують Добровольців з усієї України. З гордістю констатуємо, що Львівщина приймає цю почесну естафету і вже 14 березня проведе свою церемонію нагородження! На цьому заході буде вшановано 20 добровольців Львівщини, 5 з яких вшановуються посмертно!
Ця церемонія - чудова можливість для волонтерів, громадських активістів, представників влади та в цілому громади Львівщини висловити свою вдячність та шану Героям Добровольцям! Ордени загиблих Героїв, в рамках заходу, отримають родини добровольців.
Щиро запрошуємо долучитись до нашого заходу, адже спомини про Народних Героїв Добровольців мають закарбуватися в народній пам’яті назавжди!
Серце до серця, плече до плеча!


З повагою, організаційний комітет.
В разі питань звертайтеся до орг. комітету:
Катерина +380964341434

Зображення
Коментарі