Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

У Люксембурзі нагадали: Крим – це Україна, та підтримали моряків і політв’язнів у РФ

Зображення видалено.

 

Представники Люксембургу, Німеччини, Франції та Бельгії взяли участь у флешмобі в рамках акції «Об’єднані прапором - #LIBERATECRIMEA» у столиці Люксембургу.

Про це йдеться у відеоролику на сайті Кримськотатарського ресурсного центру.

«Люксембург межує з Францією, Німеччиною та Бельгією, і сьогодні наші друзі з цих країн приїхали, щоб підтримати акцію, яка називається «Об’єднані прапором - #LIBERATECRIMEA», - повідомила у ролику одна з активісток Наталка Павлик.

Під час флешмобу, що відбувся 23 лютого у рамках акції «Об’єднані прапором - #LIBERATECRIMEA", активісти міжнародного руху #LIBERATECRIMEA розгорнули і підписали кримськотатарський прапор, який упродовж 9 місяців подорожує світом і 26 червня, у День кримськотатарського прапору, повернеться до Києва.

 

Активісти розгорнули плакати #LIBERATECRIMEA, присвячені 5-й річниці російської агресії проти України і принесли жовто-блакитні паперові кораблики.

Учасники заходу висловили солідарність і підтримку кримськотатарському народу, військовополоненим українським морякам. «Ми всім серцем і душею з українськими моряками, які зараз знаходяться у полоні», - зазначили учасники флешмобу.

 

Окремо було висловлено підтримку пораненим морякам. «Тримайтеся, хлопці! Ви маєте жити!», «Хлопці, подумки ми з вами. Думайте про те, що вдома у вас сім’ї, батьки і діти», - просили активісти.

Читайте також: Українська діаспора прийшла на Марш Нємцова в Москві

Під час заходу учасники згадали незаконно ув’язнених у РФ режисера Олега Сенцова, студента Павла Гриба і журналіста Укрінформу Романа Сущенка, та нагадали, що у тюрмах Росії наразі протизаконно утримується більше 70 українців, які є людями різного віку і різного роду діяльності. «Потрібно продовжувати боротися, проводити такі акції, вимагати їх звільнення. Потрібно не забувати про них. Саме тому ми сьогодні зібралися», - зазначила одна з учасниць акції.

Зображення видалено.

Активісти ще раз закликали: «Свободу Криму! Крим - це Україна!», «Свободу українським морякам!».

Флешмоб завершився рядками Тараса Шевченка: «Борітеся – поборете, вам Бог помагає!».

Як повідомлялося, #LIBERATECRIMEA - міжнародний громадянський рух на підтримку звільнення Криму і цілісності України. Він спрямований на посилення голосу громадянського суспільства, що закликає до припинення незаконної окупації Криму, грубого порушення міжнародного права і першопричину незліченних порушень прав людини, скоєних у Криму з лютого 2014-го.

Упродовж року існування руху було проведено акції в Європі, США, Канаді, Австралії на підтримку територіальної цілісності України.

Зображення
Коментарі