Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

з 1 по 3 березня у Миколаєві на Львівщині - культурна подія: 13 Книжкова толока

Шановні друзі! НЕ ПРОПУСТІТЬ!

Вже завтра 1 березні, у м.Миколаїв, Львівська область розпочнеться 13 Книжкова толока, літературно-мистецький захід, який об'єднує письменників, видавців, читачів у любові до книги та книговидання, у спраглості українського читацького слова, у творчому спілкуванні.

Миколаївська книжкова толока чи не єдиний в Україні захід, який об'єднує більше 500 творчих особистостей з усіх областей України, культурних працівників, читачів, які приїдуть на толоку вже в суботу з усієї Західної України.

Кожний поважаючий себе читач повинен відвідати Книжкову толоку у Миколаєві, оскільки її засновниця Любов Хомчак зібрала навколо себе потужну команду волонтерів, які створили могучу культурну подію у маленькому галицькому місті Миколаєві.

Організатори, здається,подбали про все. Проте, у тих, хто вперше їде, все одно виникають запитання.

Отже, завтра, 1 березня, у п'ятницю, із автобусної зупинки, що біля торговельного комплексу АШАН, що у Львові, виїдуть два мікроавтобуси о 9.00 ранку, які повезуть зі Львова до м.Миколаїв письменників, які будуть протягом дня зустрічатися із шкільною та вчительською аудиторію в школах Миколаївщини.

З 9.00 год 2 березня з перехрестя вулиць Стрийської і Наукової міста Львова щогодинно і безкоштовно курсуватимуть автобуси до Миколаєва.

В суботу об 11.00 годині в Будинку культури м.Миколаїв відбудеться урочисте відкриття Книжкової толоки за участю видавців, письменників, представників влади та гостей з багатьох областей України.

На толоці протягом дня відбудуться мистецькі виставки, майстер-класи, літературні зустрічі, столи-обговорення, читання та ярмарок-продаж книжок.

3 березня - продовження Книжкової толоки.

Зображення
Коментарі