Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Письменники "трьох столиць" України зустрілися з жителями Дроговиж на Миколаївщині

Сьогодні у селі Дроговиж Миколаївського району, в рамках 13 Книжкової толоки, до речі, з того села вийшла Люба Хомчак - засновниця Книжкової толоки, відбулася літературно-мистецька зустріч письменників із жителями, які прийшли до оновленого закладу культури, не самі, а й з дітьми.

Творча імпреза стала культурною подією для мешканців. Адже так багато письменників одночасно, та ще із "трьох столиць" Украіни - Києва, Харкова, Львова, колодрубівці точно не бачили і не чули ніколи.

А на зустріч приїхали письменники, зокрема, Сергій Пантюк, Тетяна і Юрій Пероганичі - засновник української Вікіпедії із Києва, Марія Козиренко із Харкова, Зиновій Суходуб та Галина Фесюк зі Львова.

Творчу зустріч відкрила директор Народного дому с.Дроговиж.

А далі полинуло віршоване слово з уст Тетяна Пероганич - української поетеси, прозаїка і драматурга, журналістки, перекладача, громадської діячки, організаторки літературних імпрез, члена Національної спілки письменників України, Національної спілки краєзнавців України, лауреата національних і міжнародних премій, авторки 10 книжок, засновниці Інтернет порталу "Жінка-українка". Милозвучне, дещо гумористичне віршоване слово, лягало на душу присутнім, а вони віддячували ій гучними аплодисментами.

Зиновій Суходуб - український письменник, публіцист, Заслужений журналіст України, член НСЖУ, член НСПУ, у 2001 році зняв авторські документальні фільми про Визвольну війну українського народу 17-го століття «За волю України» та «Поле нашої пам'яті», які здобули найвищу нагороду на Всеукраїнському фестивалі «Калинові острови» (2001) продовжив літературний марафон декламуванням прекрасної поезії українських класиків, а також запрезентував авторську книжку «Ліна Костенко. Любов'ю-Пам'яттю Причастя: діалоги з Поетесою» у комплекті із компакт-диском відео- та аудіоматеріалів автора «Віч-на-віч з Україною"

Чудова лірична поезія, витончена віршована гама верлібру прозвучала з уст авторки Марії Козиренко із Харкова - української письменниці, художниці, авторки чотирьох книг, Лауреата літературних премій та конкурсів, мсткині персональних виставок картин.

Свої міркування з приводу Української Вікіпедії, її ролі та значення для України в світі, висловив Юрій Пероганич - український громадський діяч у галузі інформаційно-комунікаційних технологій, культури та освіти, генеральний директор Асоціації підприємств інформаційних технологій України, ініціатор створення і співзасновник громадської організації «Вікімедіа Україна».

Галина Фесюк - авторка декількох поетичних збірок, багатьох краєзнавчих видань, дипломанту цьогорічного конкурсу Володимира Сосюри на Донеччині теж  представила чудову поезію з усіх трьох збірок.

Приємно вразив присутніх своєю неперевершеною поезією ще один гість із Києва - Сергій Пантюк, український письменник, перекладач, редактор, журналіст, громадський діяч і видавець, член Національної спілки журналістів України, член Національної спілки письменників України.

На завершення вечора сільський голова Ігор Мельник подарував усім жінкам гарні букети пролісків, запевняючи, що творча весна надовго залишиться у серцях його односельців.

Зображення
Коментарі