Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Письменниця із Жовкви Галина Фесюк із творчим візитом відвідала школярів у селі Малогорожаннівка,

Село Малогорожаннівка, як писанка, шановане людьми.

1 березня у с. Малогорожаннівка, що на Миколаівщині Львівської області, відбулася моя літературно-мистецька зустріч із школярами та вчителями школи, в рамках ХІІІ Книжкової толоки.

Приємно вражена не тільки маленькими слухачами - школярами, а й тим, з яким гарним розумінням відноситься директор школи до культури читання і, взагалі, до розвитку творчих здібностей у дітей через книгу. В школі навчається близько 90 учнів, але урокам "Література рідного краю" віддають одне із належних місць, "бо хто, як не ми, вчителі, донесемо до дітей красу творчого слова письменників, тому щиро вдячні вам за приїзд, за тепле ліричне слово", - сказала на прощання заступник директора з організаційної роботи Марія Іванівна.

В той час, як сільська бібліотека у занедбаному стані, в школі бібліотека виконує функції читацького закладу не тільки для школярів, а й для жителів села. Як розповіла маленька учениця Марічка, її бабуся приходить до школи і разом з онукою відвідує бібліотеку. Ще сказала, що вона з бабусею в суботу поіде разо до Миколаєва на Книжкову толоку, щоб купити книг, познайомитися з письменниками.

Неперевершені відчуття надовго залишаться в пам'яті від цієї зустрічі. Школярі уважно слухали моє читання, активно формулювали запитання, довго фотографувалися та брали автографи.

Дякую щиро за емоції, за розуміння мене, як автора, за ті яскраві теплі погляди організаторам зустрічі у колі, вчителям та дітям, які добре і уважно слухали. Буде велике майбутнє у сучасному, але з давньою історією, селі Колодруби.

Зображення
Коментарі