Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Галина Фесюк - письменниця і волонтерка із Жовкви взяла участь в обговоренні милосердя на ХІІІ Книжковій толоці

Добро і милосердя, це -любов.

2 березня, в суботу, у виставковому залі міського Палацу культури м.Миколаів, в рамках ХІІІ Книжковоі толоки "СВІТЛА ДУМКА. МУДРЕ СЛОВО. ДОБРЕ ДІЛО" відбулося літературне обговорення теми "Милосердя і добро відродять Украіну", яку обговорювали із слухачами громадські діячі, волонери, письменники, зокрема, капелан о.Василь Довганюк із Коломиі; активістка, волонтер із Слов'янська Катя Гончар; поетеса, волонтерка, громадський діяч із Золочева Катя Тихонова; письменниця, волонтерка, засновниця культурно-туристичноі співпраці між Донецькою областю та Жовківським районом Галина Фесюк

Модерацію теми розпочав волонтер і капелан, священик о.Василь Довганюк, УГКЦ.
- Життя кожноі людини дане Богом, і воно заслуговує на добро, але кожен з нас повинен робити з любов'ю всі своі справи. На війні добрі справи, це молитва, і вона завжди є відчутною, - про ці та інші добрі вчинки говорив отець Василь. Капелан також розповів про свій довгий шлях духовноі праці з Богом в церкві та п'ятирічне капеланство на війні, що на Сході Украіни. Священик навів ряд яскравих прикладів, в яких добрі справи перемогли злі вчинки, представив своє бачення милосердя і благодійництва, а також подарував чорно-червоне знамено Галині Фесюк, як знак доброі дружби і поваги та за вірність національній ідеі.

Катя Гончар розповіла яким чином вона та інші допомагали один одному після Майдану Гідності у час окупаціі російськоно агресора в Слов'янську, що роблять сьогодні для гуртування і мобілізаціі в єдине проукраінське середовище об'єднані товариства, як і чим допомагають волонтери у сьогоднішньому Слов'янську.

Як благодійниця, громадський діяч та поетка, Катя Тихонова розповіла про свій шлях у справі доброчинності, навела ряд обгрунтованих прикладів щодо добрих вчинків, які поширили добро, та прочитала авторську поезію про милосердя.

Розпочинаючи свій виступ на тему милосердя і добра, я розповіла про час переосмислення і розуміння, пригадала про вплив на свідомість перших добрих вчинків, про створення Благодійноі організаціі Розточани, змістом якоі є і було поширення добрих культурних справ, та розказала про перші культурні поіздки з колядою під час війни на Схід Укаіни, зав'язування добрих стосунків між Донеччиною та Львівщиною, волонтерську працю, а також прочитала авторську поезію ""Роби добро" смисл якоі перегукується із словами Матері Терези.

Актуальна тема 13 Книжковоі толоки яскраво вписалася в захід, адже розсадник добра і милосердя, це - любов.

Зображення
Зображення
Зображення
Коментарі