Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Відомий капелан о.Василь Довганюк відвідав 13 Книжкову толоку

ХІІІ Книжкову толоку у м.Миколаїв відвідав і взяв участь в обговоренні теми "Милосердя і добро відродять Україну" знаний на війні, що на Сході України, волонтер і капелан, священик о.Василь Довганюк, УГКЦ.

- Життя кожної людини дане Богом, і воно заслуговує на добро, але кожен з нас повинен робити з любов'ю всі свої справи. На війні добрі справи, це молитва, і вона завжди є відчутною. І я переконаний, що тільки милосердя і добро відродять Україну. Як ось, Книжкова толока, яка дає можливість говорити про добрі вчинки, а значить поширювати добре слово, як молитва і сповідь капеланів, священиків на війні, яку Бог чує, і ми часто бачимо її результати там, на війні, - говорив отець Василь на толоці.

Капелан також розповідав про свій довгий шлях духовної праці з Богом в церкві та п'ятирічне капеланство на війні, що на Сході України. Священик навів ряд яскравих прикладів, в яких добрі справи перемогли злі вчинки, представив своє бачення милосердя і благодійництва, а також подарував чорно-червоне знамено Галині Фесюк, як знак доброї дружби і поваги та за вірність національній ідеї.

Справді, багато доброго о.Василь Довганюк робить для відродження нашої України, але головна риса священика - милосердя. До війни о.Василь служив священиком у Німеччині. Повернувся під час Майдану Гідності, з тих пір став Капеланом, волонтером. Майже щомісяця везе на війну допомогу, те, що потребують військові.
Присутність отця Василя на війні - це велика книга, гідна нагород і поваги, яку мають написати письменники, і яку будуть покоління читати як історію, здобуття України, написану гідністю і кров'ю.

Навіть перебуваючи на Книжковій толоці, о.Василь, змушений був повернутися раніше до Коломиї, бо потрібно було відспівати Панахиду за щойно привезеним з війни Героєм.
Окрім цього священик подякував волонтерській організації Сотня Самооборони "Білі хорвати" за передання книг для хлопців на війну на Сході України.

Зображення
Коментарі