Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

У Миколаєві керівництво вокзалу запропонувало журналістці спілкуватися через запити

Виконувач обов’язків директора Миколаївського залізничного вокзалу Леонід Пляченко відмовився відповідати на запитання журналістки місцевого видання “Шиповник” Дарії Демяник і порадив звертатися за допомогою офіційних запитів. Про це повідомляється на сайті “Шиповника”.

За інформацією видання, також керівник вокзалу попросив кореспондентку залишити його кабінет, коли та намагалася отримати коментар.

Редактор видання Андрій Юрчак у коментарі представниці ІМІ в Миколаївській області розповів, що журналісти хотіли отримати інформацію від Леоніда Пляченка щодо стану вокзалу, адже це питання обговорюється не тільки на місцевому рівні, а й на рівні профільного міністерства.

“Ситуація, що склалась на нашому залізничному вокзалі, здається такою, що не піддається впливу. Про вокзал говорять депутати та чиновники, голова ОДА жартує (чи ні) у пропозиції знести будівлю, міністр інфраструктури двічі приїжджав до нас минулого року. Що ми маємо? Розруха, сміття та плівка замість вікон. Це нікого не турбує. А що про це думає сам директор вокзалу, господар інфраструктурного об’єкту?

Він вигнав нашого журналіста, каже, що зайнятий. Цікаво тільки чим. Директор каже про “нахабство”, яке нібито проявив наш журналіст. Зруйновані туалети, навколо пісок та будівельні матеріали і повна бездіяльність з вирішення проблем, що впадають в око гостям вокзалу, врешті-решт, туристам – це не нахабність?” – розповів Андрій Юрчак.

 

Зображення
Коментарі