Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Чому горить Жовківщина?

Жовківщина горить. І це турбує не тільки пересічних жителів, проблема може стати набагато глибшою - цим  чадом дихають діти, худоба, рослини.

Як написала на сторінці Фейсбуку жовківчанка Галина Фесюк "А знаєте, чому люди недобросовісно відносяться до спалювання трави і сміття?

Тому що ті, хто відповідальний за безпеку життєдіяльності людини не проводять культурно-інформативних заходів, в тому числі, бесід з людьми, не накладають штрафів, не наказують палільників, хочуть з усіма бути добренькими перед виборами ..

І байдуже, що пожежникам загрожує небезпека, що турист боїться їхати в район, де щодня горять поля поблизу дороги, що діти маленькі можуть отруїтися, що врожай на такому полі не вродить, що худобі загрожує втрата пасовищ...Нікого не хвилює"

На Жовківщині лише протягом трьох днів трава горіла в селах Глинськ, Крехів, Воля Висоцька, Кунин, Козулька, Блищиводи, В'язова, на околицях міста Жовква, м.Дубляни.

За інформацією депутата Жовківської районної ради  Ігора Муравського із сторінки Фейсбуку "Жовква- моє місто".

2 березня 2019 року  

"Годину ми самотужки разом із Diana Budkevich, локалізувати пожежу поблизу села В'язова (палав берег річки Свиня),яка могла перерости у велику і завдати непоправну шкоду довкіллю .Люди одумайтесь,куди не глянь всюди горить !!!

2 березня 2019 року горить де не глянь,а саме околиці Жовкви,Глинська,Крехова,Волі Висоцької,Бору Кунинського,Козульки,Блищивід(((
"Люди ",- у Вас совість є ??? Ще й на додачу сміття на узбіччі. Разом із Юрій Петрань хотіли впіймати паліїв,шкода що не зловили.

3 березня о 19.30 
Вже близько двох годин пожежники пробують погасити вогонь біля Дублян

4 березня о 15:59
"Підпал сухої трави в селі Глинськ, Жовківського району  та нового стихійного сміттєзвалища. Вогонь підібрався впритул до лісу, спробували самотужки загасити вдалося, але не все. Дякуємо нашим хлопцям пожежникам,які професійно локалізували пожежу"


 

 

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Коментарі