Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Майстриня Ніна Безп'ята із Нового Роздолу - на 13 Книжковій толоці

Майстриня Ніна Безп'ята із Нового Роздолу - одна з найталановитіших майстринь сьогодення. Вона є учасницею багатьох Всеукраїнських виставок, представляла свої чудові вироби і проводила майстер класи на Книжкових толоках у Маріуполі, Чернігові, Херсоні, Запоріжжі.

На 13 Книжковій толоці у Миколаєві проводила майстер-класи із техніки валяння, виготовлення виробів із стрічок. 

Майстриня добре володіє в'язанням і валянням із шерсті. Багато років її творча майстерня поповнює гардероби елегантних панянок і пань в Україні та за кордоном.

Цікаво, що сама майстриня із радістю ділиться на майстер-класах техніками, але дуже скромно розповідає про себе. "Коли до мене приходить натхнення, починаю творити" - розповідає..

Проте прекрасні вироби Ніни Безп'ятої  - валяні кольє, валяні шарфи-горжетка, що для для зимових холодів супертеплий аксесуар, прикраси для сумочок і самі сумочки, валяні шарфи з вовни з шовковими вставками і кучерями, та інші прикраси, сьогодні є модними та актуальними.

Як написала Лідія Боженко на Фейсбуці  "Дуже Вам дякую за майстер - клас. Неймовірні враження та емоції через край. Удачі Вам , натхнення та творчих успіхів".

 

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Коментарі