Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Яворівська лялька руками Галини Шумило ожила на ХІІІ Миколаївській Книжковій толоці

Десятки чудових майстринь приїхало на Книжкову толоку до Миколаєва. Кожна з них чудово володіє мистецтвом, майстерністю і технікою. І це вони - відроджувальниці красивої мистецької справи сьогодні пропонують українським жінкам знову братися за пензлик, голку чи гачок.

Серед мсткинь-художниць, котрі цього року в черговий раз приїхали на ХІІІ Книжкову толоку до Миколаєва - Галина Шумило із м.Яворів, член художньої студії «Рукотвори» при Хмельницькій міській раді,  готується до вступу у Національну спілку майстрів народного мистецтва України.

Галина Шумило народилася в селі Лісоводи Городоцького району на Хмельниччині. Закінчила Хмельницьку педагогічну академію за кваліфікацією вчитель початкових класів. Працювала в школі, в дитячому садку, але згодом захопилася розписом народної дерев’яної іграшки і відтоді займається її традиційним декоруванням, відродженням та популяризацією.

Як зазначає сама пані Галина, "Іграшки я розписую кольоровими фарбами (червоний, зелений, блакитний, жовтий), де кожен із кольорів має символічне значення: жовтий – сонце, червоний – квіти, достиглі ягоди, зелений – природа, трави, недостиглі ягоди, блакитний – вода, чисте мирне небо. Серед моїх творчих напрацювань є багато різних іграшок: лапавки, свисточки, сопілки, писанки, брязкальця, різні пташки та багато різноманітних магнітиків.

 Із своїми неповторними іграшками пані Галина часто буває на різних етно-фестивалях та етно-ярмарках не тільки в Україні, а й за кордоном. Проводить різні майстер-класи з розпису дерев’яної народної іграшки-забавки. 

Зображення
Зображення
Коментарі