Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Марія Гнідець: "Я вперше за роки Незалежності відчула гордість за мою Україну і Львів, в якому я живу".

Марія Гнідець: "Я вперше за після років Незалежності відчула гордість за мою Україну і Львів, в якому я живу".

Вчора, 9 березня 2019 р. на площі Свободи, біля величного пам'ятника у Львові, відбулося вшанування пам'яті від Дня народження 205-ї річниці
Тараса Шевченка. В рамках святкового заходу 407 бандуристів Львівщини встановили національний рекорд за виконання творів "Заповіт" та "Реве та стогне Дніпр широкий" на слова Кобзаря.
Цей культурно-мистецький задум увійшов у “Книгу рекордів України”.
Партитури для музичного проекту написав відомий український композитор Іван Небесний. Спільно із бандуристами твори виконувала Академічна хорова капела “Дударик".
Сольне виконання: Назар Лозинський, Петро Радейко, Назар Савко.

«У 2016 році у Херсоні встановили рекорд України, тоді зібралось 132 бандуристи. Сьогоднішній результат у Львові перевершив цей рекорд майже в три рази, кількість бандуристів і бандуристок – 407. Рекорд України встановлено», – зазначив представник Національного Реєстру Рекордів України Павло Горішевський.

Було велично. Усі присутні співали разом з бандуристами твори Шевченка. Було багато гостей. Жінка з Литви витирала сльози. "Молодці, українці. Повезло моєй доньке, що вийшла заміж за львів'янина." - просто відповіла на мовчазне запитання мого погляду.
Жителька Львова, 80-річна Марія Гнідець сказала: "Я вперше за роки Незалежності України відчула гордість за мою Україну і Львів, в якому я живу".

Зображення
Коментарі