Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

8 грудня - день народження Всеукраїнського товариства "Просвіта" ім. Тараса Шевченка

Сьогодні у Львові відбулося розширене засідання ради Львівського обласного об''єднання товариства "Просвіта" ім.Тараса Шевченка, присвячене дню народження товариства, датою якого вважається 8 грудням. Засідання відкрив голова Ярослав Пітко. Він привітав усіх із важливим днем, а також зауважив, що це - свято не лише для членів товариства, а й усього українського народу. "Тому сьогодні у найважчий для незалежної України час маємо не послаблювати, а навпаки - розширювати діяльність нашого товариства" - зазначив Я.Пітко.
На засідання прибули члени ради, письменники, громадські діячі.
А почесний голова товариства Роман Іваничук у своєму виступі додав: "Коли антиукраїнські політичні сили руйнують державу, то це болячка, яку маємо видалити". Нагадаю, що засідання "Просвіти" - це об''єднання не лише членів товариства, а в першу чергу об''єднання думок, направлених на захист рідної української мови, політичної цілісності держави, а також розвиток могутньої української держави. Тому обговорювалися також питання плану роботи на наступний 2013 рік, зокрема запропоновано і підтримано членами ради оголосити 2013 рік Роком товариства "Просвіта", з нагоди відзначення 145 річниці товариства. Для цього важливими стали висунуті ряд заходів для популяризації роботи товариства. А саме - проведення багатьох обласних конкурсів, зокрема малюнку "Тарасовими стежками" , літературно-мистецького "Читай,. дивися і слухай українське", конкурсу читців "Шевченкове слово", Всеукраїнської мовної конференції, генеологічної конференції , фотовиставки "Обличчя мого міста" та інших.
Окрім цього в обговоренні плану роботи взяли Адріана Огурчак, Михайло Козак, Степан Гунько, інші члени ради.
На завершення Я.Пітко нагородив медалями за заслуги у просвітницькій дільності Деркач Дарію і Степана Гунько. Як сказав пан Гунько "Я тією медаллю тішуся, бо моя духовна подвижницька праця визнана справедливо. Ця медаль краща інших, вона важлива не тільки для мене, а й для всього мого роду, адже мій тато був також головою товариства "Просвіта" на селі".
Чесно сказати, я також щаслива, що маю можливість докластися бодай інформаційно , до розвитку товариства, рада, що є членом ради районного осередку товариства "Просвіти", бо і мій дідусь Савлик Семен був головою осередку "Просвіта" в с.Пили, і він також визнавав колись цю працю виключно на просвітництво простого селянина. Сьогодні - це потрібно для пам''яті, для не зникнення із лиця землі нашого українського роду.

[current-page:title]
Зображення
Коментарі