Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Літературно-музичний вечір до Дня інваліда в Жовкві

Сьогодні у Жовківському районному Народному домі відбувся літературно-музичний вечір з нагоди Дня інваліда.

У 1992 р. за підсумками Десятиріччя ООН інвалідів (1983–1992) Генеральна асамблея ООН проголосила
3 грудня Міжнародним днем інвалідів. З цього приводу щорічно у Жовківському Народному домі збирається наша чудова жовківська спільнота аби відзначити цей день та подарувати один одному найкращі хвилини творчого спілкування.

Цьогоріч голова районної організації Надія Пенцак звернулася до присутніх із словами не лише привітань, а й наголосила на тій клопіткій праці, яку вона проводить разом із членами організації.

Привітати членів товариства прийшли заступник голови Жовківської районної адміністрації Володимир Босий, голова районної ради Тадей Швай, представники від Жовківської міської ради, політичних партій "Батьківщина" і "Свобода", кредитної спілки "Вигода", а також довірена особа депутата Львівської обласної ради Івана Бокала. Кожен прийшов із подарунками та грамотами.

Цікаву концертну програму, яку підготувала Галина Фесюк, заповнили пісні вихованців Жовківського центру творчості (кер. Анатолій Щурик), Жовківської ЗОШ №3 (кер.Марія Закус), Жовківського дошкільного закладу № 3, (керівник Наталія Бабух). А також танцювальний колектив хореографічної студії «Стем» (кер. Люся Павлівна). Окрасою концерту стали пісні у виконанні Надії Пелик та Володимира Постольона (акомпаніатор Микола Качмар) . А свої поезії прочитала поетеса Валентина Деркач

- Доброта і милосердя - два крила на яких тримається людство. Ми не повинні забувати про тих людей, які потребують допомоги. В Україні живе 2 млн. самотніх і майже стільки хворих людей. А що будь-якій людині потрібно для щастя? … Так, - здоров''я, хороші друзі, щоб рідні довго жили.
А ще потрібно, щоб поруч із нами були завжди добрі чуйні люди.
Отож, не говори про доброту,
Коли ти нею сам не сяєш,
Коли у радощах витаєш,
Забувши про чужу біду
Бо доброта не тільки те,
Що обіймає тепле слово.
В цім почутті така основа,
Яка з глибин душі росте,
Коли її не маєш ти,
То раниш людяне в людині.
Немає вищої святині,
Ніж чисте сяйво доброти. - сказала ведуча вечора Галина Фесюк на завершення.

А організатори свята щиро вдячні відділу культури і туризму, центру дитячої та юнацької творчості, дитячому садочку №3, Жовківській ЗОШ №3 за організаційну підтримку літературно-мистецького заходу, а всім меценатам за фінансову та подарункову підтримку.

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Коментарі