Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Депутати ухвалили Програму підтримки обдарованої молоді Львова - грошова винагорода

Депутати ухвалили Програму підтримки обдарованої молоді Львова. Сесія Львівської міської ради ухвалила рішення про затвердження Програми підтримки обдарованої молоді Львова.

Таке рішення депутати Львівської міськради підтримали сьогодні, повідомляє кореспондент Leopolis.news.

Цим рішенням депутати доручили управлінню освіти департаменту гуманітарної політики розробити та подати на затвердження виконавчому комітету порядок використання коштів на надання фінансової підтримки (одноразової грошової виплати (допомоги) для участі в інтелектуальних турнірах, конкурсах, олімпіадах, змаганнях тощо Програми підтримки обдарованої молоді Львова. Завданнями програми є: фінансова підтримка обдарованої молоді через виплату одноразових премій; фінансова підтримка обдарованої молоді (об’єднанням) для надання можливостей участі в інтелектуальних турнірах, конкурсах, олімпіадах, змаганнях тощо; придбання цінних подарунків для нагородження переможців міських учнівських інтернет-олімпіад з базових дисциплін вартістю не більше 5000 грн за одиницю, що призначені для особистісного розвитку та подальшого навчання; відзначення випускників закладів загальної середньої освіти Львова, які у 2018/2019 навчальному році за результатами зовнішнього незалежного оцінювання з базової дисципліни отримали: 200 балів – грошовою винагородою у розмірі 5000 грн. 400 балів – грошовою винагородою у розмірі 10 000 грн. 600 балів – грошовою винагородою у розмірі 20 000 грн.

Для фінансового забезпечення реалізації Програми передбачаються кошти у загальній сумі 800 000 грн. Програма діє у 2019 році. Фінансова підтримка молоді здійснюватиметься відповідно до положення програми.

Зображення
Коментарі