Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Маєте житло - сплачуйте податок

Податковим кодексом з 1 січня 2013 року запроваджено новий місцевий податок, а саме податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. До платників податку належать власники об’єктів житлової нерухомості — фізичні особи, юридичні особи, нерезиденти які мають у власності об''єкти житлової нерухомості..
Державна податкова інспекція повідомляє, що нормами Податкового кодексу України звільняються від оподаткування квартири площею до 120 кв. метрів, житлові будинки площею до 250 кв. метрів, садові або дачні будинки, об''єкти житлової нерухомості, які належать багатодітним сім''ям та прийомним сім''ям, у яких виховується троє та більше дітей.
Обчислення суми податку здійснює податкова служба за місцем знаходження об’єкта житлової нерухомості
Податок обчислюють органи державної податкової служби (з об’єктів житлової нерухомості, які знаходяться у власності фізичних осіб) та до 1 липня звітного року надсилають платникам податку податкове повідомлення-рішення про суму податку, що підлягає сплаті, а також платіжні реквізити.
Житлова нерухомість оподатковується відповідно до ставки податку, яка встановлюється сільською, селищною або міською радою. Для квартир, житлова площа, яких не перевищує 240 кв. метрів, та житлових будинків – 500 кв. метрів, ставки податку не можуть перевищувати 1 відсоток розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного року. У разі перевищення цих показників ставка податку становить 2,7 відсотка.

[current-page:title]
Зображення
Коментарі