Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Українські “буськи” в світі. Гастрономічний фестиваль в Австралії

Наближається 19 березня, коли птахи - лелеки чи буськи, повертають в Україну із теплих країв, тим самим несуть додому весну на крилах. Жаль, але в людському світі , українці, котрі, як буськи, навпаки відлетіли у теплі країни, додому не дуже хочуть повертати.

Хоч, українці за кордоном — цвіт нашої нації, не з добра там живуть. І виїхали туди найкращі — медики, вчителі, господарі своєї землі. Ну, по-перше, працьовиті, але ті, хто хоче краще жити, по -друге, - мужні, адже залишити своє гніздо, де народився, де вкладав свою любов до рідної землі, нелегко, і по-третє, розумні люди, адже в основному, їхали, не знаючи мови, звичаїв і традицій.

Тому наразі живуть і працюють там. А найголовніше: не забувають своєї мови, традицій, культури.

І що що, а українські страви таки дивують світ і навіть об'єднують навколо себе. Як от, вареники.

У більшості українських громад за кордоном існує традиція разом робити вареники. Як правило, це відбувається в період свят або до фестивалів, на яких вареники допомагають представити Україну та українську громаду.

Так і українці в Австралії днями зібралися гуртом, аби зліпити 3000 вареників для участі у гастрономічному фестивалі Flavours Festival. І ось що в них з цього вийшло.


 

Зображення
Зображення
Коментарі