Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Прийди на Вибори Президента України - 2019

Нагадуємо, що до виборів Президента України 31 березня 2019 року залишилося 12 днів.

Звертаємо увагу виборців України, що голосувати може тільки той виборець, в кого є дійсний український ПАСПОРТ і чиє ім'я включено в реєстр виборців.

Для перевірки свого включення до Державного реєстру виборців та виборчої адреси необхідно здійснити такі заходи:

1️⃣Зайти на веб-сторінку «Державний реєстр виборців» за адресою www.drv.gov.ua;

2️⃣Перейти на «Кабінет виборця» (темно-синій прямокутник);

3️⃣Перевірити інформацію про своє включення у розділі «Перевірка включення».

УВАГА!!! Під час введення ідентифікаційних персональних даних необхідно правильно та повністю вказувати своє прізвище, ім’я та по батькові українською мовою (як зазначено у паспорті громадянина України), кожне слово з великої літери, а також звернути увагу на формат написання дати народження (наприклад: прізвище ‒ СОРОКА, ім’я ‒ ОЛЬГА, по батькові ‒ ВАСИЛІВНА, дата народження ‒ 19.03.1964.

Крім того, зазначаючи свій Email, просимо враховувати, що доступ до ресурсів сервісів «Mail.ru», «Яндекс.ru» тощо в Україні заблоковано, а відтак перевірка включення з їх використанням є неможливою.

Для включення свого імені до списку виборців необхідно невідкладно вжити таких заходів:

НЕ ПІЗНІШ ЯК ЗА 5 ДНІВ ДО ДНЯ ГОЛОСУВАННЯ ОСОБИСТО ПОДАЙТЕ ЗАЯВУ З ДОДАНИМИ ДО НЕЇ ДОКУМЕНТАМИ (КОПІЯМИ ДОКУМЕНТІВ), ЯКІ ПІДТВЕРДЖУЮТЬ ЗАЗНАЧЕНІ В НІЙ ВІДОМОСТІ

З такою заявою виборець може звернутися як щодо себе, так і стосовно інших виборців.

Крім того, кожний виборець має право звернутися до суду з адміністративним позовом про уточнення списку виборців у встановленому Кодексом адміністративного судочинства України порядку. Детальніше про захист своїх виборчих прав (ПОСИЛАННЯ НА СТОРІНКУ ПРО ВИБОРЧІ ПРАВА).

Cуд при розгляді даного адміністративного позову звертається до відповідного органу ведення Державного реєстру виборців із запитом щодо уточнення відомостей про виборця. Рішення суду про внесення змін до списку виборців не пізніш як за п’ять днів до дня голосування подається виборцем до відповідного органу ведення Державного реєстру виборців або до відповідної дільничної виборчої комісії для негайного направлення до такого органу, а пізніше цього строку – до дільничної виборчої комісії.

Нагадуємо, що згідно із законом України «Про вибори Президента України» зміни до списку виборців на закордонній виборчій дільниці в день голосування не вносяться.

Зображення
Коментарі