Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Народна нагорода "Лицарський хрест добровольця" знайшла своїх героїв у Львові

Народна нагорода "Лицарський хрест добровольця" знайшла свого Героя у Львові.

14 березня з нагоди Дня українського добровольця у Львівській Національній філармонії відбулась церемонія нагородження під назвою Народна нагорода “Лицарський хрест добровольця”, в рамках якої відбулося вшанування 5 — ти добровольців ПОСМЕРТНО та нагороджено 20 -ть добровольців орденами, всіх за великі заслуги перед Україною: мужність і національну ідею.
Львів перейняв естафету в Чернігова, де вже відбулося шість “Лицарських хрестів добровольця”.
В концерті взяли участь: Народна артистка України Жанна Боднарук та Заслужена артистка України Наталка Карпа, солісти Сергій Котовський, Євген Мацак..
Захід відбувся виключно за громадські кошти, тому нагороди носять характер Народна нагорода.

До організації заходу у Львові долучилися: Юлія Слободян зі спільнотою волонтерів «Подаруй солдату захист», Благодійний фонд «Солдатські матері» на чолі з Ольгою Тимик, також свій вагомий внесок зробила співачка та громадська діячка Софія Федина і депутат Львівської обласної ради Уляна Дорош.
Розпочинаючи захід, ведуча і засновниця церемонії нагородження Оксана Тунік-Фриз, сказала, що захід не є політичним і має виключно просвітницьку мету – показати суспільству дійсно гідних людей. «Лицарський хрест добровольця» – це захід національного рівня, на якому вшановують подвиги добровольців, відзначаючи їх народними орденами, так званими «лицарськими хрестами». - наголосила пані Оксана..
У 2016 році на Чернігівщині цю церемонію започаткувала Громадська організація «Жіноча волонтерська сотня самооборони». За цей час вже нагороджено 121 добровольця.
Зазначу, що церемонія нагородження добровольців, яка проходила біля чотирьох годин, стала одним із найпрестижніших заходів Львівщини протягом останніх років.

Добре підготовлена інформація про кожного нагородженого, що супроводжувалась відеосюжетами, високохудожні номери піднесли захід до високого емоційного та мистецького рівня.
Як написала на своїй сторінці у Фейсбуці Юля Мамчак, “ Мене вразили слова добровольця Санти: “В нас усіх є кого згадати, є ким пишатися, є кого нагороджувати. Ми йдемо далі і в нас будуть ще втрати. Там з самого переду не важливо від кого ти прийшов: Правий Сектор, Азов, Фєдя взагалі мент, важливо, що на кожного я можу покластися. І знаєте, сюди довго і важко добиратися і я не планував їхати. Але йду і дивлюся, мої такі красиві. Питаю, куди ж вони так вирядилися, а вони з гордістю такою кажуть: "До Львова їдемо, нагороджувати нас будуть". І тут я зрозумів, що хлопцям потрібні ці нагороди і слова підтримки. Потрібні, щоб не забути заради чого вони досі там... Ми маємо пам'ятати, що в нас одна єдина ціль. Це-перемога в цій війні".
Слава і шана нашим добровольцям!
Гарні відгуки та слова подяки звучали не тільки в кулуарах після концерту, а й рясніють інтернет-сторінками.
“Приємно, що Народні нагороди “Лицарський Хрест Добровольця” вперше на Львівщині отримали добровольці. Тому спільнота “Жінки Мироносиці” щиро дякує організаторам дійства, зокрема Юлії Слободян та чернігівчанці Оксані Тунік-Фриз із величезною командою підтримки: Уляні Дорош, Благодійному фонду “Солдатські матері”, Софії Федині за емоції, за прекрасно організований вечір” - написали на сторінках Фейсбуку “Жінки Мироносиці”.
Організатори наголошують, що церемонія нагородження «Лицарський Хрест Добровольця Львівщини» відбуватиметься і надалі для того, щоб відзначати кожного Героя.

Галина Фесюк, автор есе "ВОЛОНТЕРКА" або "Найромантичніше кохання восени".

Зображення
Зображення
Коментарі