Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Творча палітра поетів "Весна на Левандівці"

В неділю у Молодіжному центрі " НОВІ Орбіти " , що на Левандівці, відбулася творча палітра поетів "Весна на Левандівці"за участю музиканта, барда Олександра Свєтогорова, львівського поета Ярослава Петришина із Левандівки та поетеси із Хмельниччини Ольги Стоянецької.

Як зазначили організатори, зокрема, Володимир Дикий, такі творчі імпрези дають можливість культурно-мистецькому центру на Левандівці проводити креативні заходи, залучати молодь, творити культурний простір для комплексного задоволення мешканців міста. Відтепер заходи будуть систематичними, щонеділі.

Серед поціновувачів творчості поетів були члени Національної спілки письменників, журналісти, творчі і не творчі особистості, молодь.
Глядачі мали можливість ширше впізнати поезію Ярослава Петришина і Ольги Стоянецької, дізнатися про їх життєвий і творчий шлях, почути співану поезію авторів.

Чудову імпрезію через музичне виконання на гітарі на вірші поетів Ярослава Петришина, Івана Гентоша, Оксани Лозової представив музикант Олександр Свєтогоров.

Одночасно в холі культурно-мистецького центру проходила виставка художньої палітри на шклі Оксани Книги

Зображення
Зображення
Коментарі