Увага! Сайт не рекламує жодних кандидатів у президенти чи політичні партії.
Уся реклама приходить від сeрвісу контекстної реклами.

Літературне об"єднання "Лелітки" провели свій деб'ют на Левандівці у Львові

25 березня у культурно-мистецькому центрі "Супутник", що на Левандівці відбулася літературна імпреза "Мистецька весна на Левандівці", яку приготували для поціновувачів творчості літературне об'єднання "Лелітки" - іі учасниці Марічка Васько, Марічка Пак, Оля Романишин, Зоряна Кіндратишин, Оля Береза.

Чудова лірична поезія, мелодійні пісні у виконанні Марічки Пак на слова поеток, щирі усмішки із змістом у словах, все це ввело глядачів в атмосферу тепла і взаєморозуміння..

Приємні враження отримали глядачі від колективу, а “Лелітки”, в свою чергу набралися позитиву від поціновувачів їхньої творчості, які приїхали підтримати їх аж зі Стрия, Миколаєва, а дехто вперше від часу багаторічної дружби на Фейсбуці “розвіртуалився” на творчому вечорі.

- Життя, це позитив, це зустрічі й розлуки, це радості й тривоги, це Бог у тобі, і той, хто може передати свою усмішку, те, що турбує його і суспільство, заради чого людина живе на цьому світі, щасливий, бо він ділиться гарними емоціями, своїм досягненнями, а читач часто отримує відповіді на свої сущі запитання через поезію. - так висловлювалися учасниці.

Ще один гарний позитив, що завдяки чудовим керівникам культурно-мистецького центру “Супутник” на Левандівці розговіюється культурне та літературне життя.

Зображення
Зображення
Коментарі